Презентуємо дитячі науково-дослідницькі роботи на форумі соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування - здорова дитина»

278500257МАН Київщини презентувала дитячі науково-дослідницькі роботи на Партнерському форумі соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування - здорова дитина» Healthy Food: Healthy Child.

Захід відбувся на базі Університету державної фіскальної служби України 18 грудня 2019 року в м. Ірпені з метою обговорення та пошуку шляхів вирішення проблеми харчування, запровадження нових підходів до організації здорового, раціонального та безпечного харчування учнів і вихованців закладів освіти Київщини.

DSC 0101

В експозиції виставки МАН були представлені науково-дослідницькі роботи юних дослідників у секціях «Валеологія», «Хімія», «Біологія людини», «Медицина», «Екологія», зміст яких стосувався дослідження продуктів харчування та їх вплив на здоров`я людини.

DSC 0159

Юним МАНівкам Київщини – учасницям заходу – урочисто вручили нагороди і подарунки!!!
Дякуємо дітям і педагогам, які займаються науковими дослідженнями, відкривають для себе і оточуючих щось нове! Натхнення вам і нових перемог!