con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Вітаємо переможців Всеукраїнського поетичного конкурсу «Зерна доброти»

Деталі

вітаємоПідведено підсумки Всеукраїнського поетичного конкурсу «Зерна доброти», який проводиться щороку до Всесвітнього дня книги і авторського права.  У скарбничці юних обдаровань Київщини – 34 призові місця за різними напрямами конкурсу. Церемонія нагородження переможців відбудеться 29 травня 2019 року об 11 год. в Університеті сучасних знань (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57,3,  Київський планетарій). Вітаємо талантовитих дітей Київщини – переможців Всеукраїнського поетичного конкурсу «Зерна доброти»!

I місце

Малишко Євгенія, учениця 7 класу Стовп’язького навчально-виховного об’єднання «Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської ОТГ Переяслав-Хмельницького району;

Задорожня Єлизавета, учениця 8 класу Ржищівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ржищівської міської ради;

Гарбуз Анна, учениця 8 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Новоолександрівський НВК загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Згурівського району             

II місце

      Верхова Аріна, учениця 6 класу Академічного ліцею № 1 імені А.С.Малишка Обухівської міської ради;

Борисенко Віталія, учениця 6 класу Ставищенського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» №1 Ставищенської районної ради;

Яременко Артем, учень 7 класу Мокрецького НВККалитянської  селищної радиБроварського району;

Богданова Світлана, учениця 8 класу Кошівської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тетіївської районної ради;

Романюк Анна, вихованка Зразкової літературної студії «Первоцвіт» Центру позашкільної освіти «Соняшник» Білоцерківської міської ради;

Фетисенко Олена, учениця 9 класу Навчально-виховного комплексу «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня м. Обухова  ім. Володимира Мельника» Обухівської міської ради;

Корчемна Ангеліна, учениця 10 класу Феневицького навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – дитячий садок»  Іванківського району;

Прохоренко Яна, учениця 11 класу Комунального закладу «Зеленьківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миронівської районної ради;

Руденко Інна, вихованка Комунального   закладу Миронівської районної ради Київської області «Миронівський районний центр                                                                                               дитячої та юнацької творчості»;

Коптілова Владислава, учениця 11 класу Фастівського НВК «Ліцей інформаційних технологій-спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» Фастівської міської ради;

Ідрічан Ксенія, учениця 11 класу Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради;

III місце

Шевченко Вікторія, учениця 5 класу Виповзького навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Переяслав-Хмельницького району;

Братиця Євгеній, учень 5 класу Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради;

Зємскова Валерія, учениця 5 класу Княжицької загальноосвітньої школи  I-IIIступенів Броварської районної ради;

Зварунчик Аліна, учениця 7 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 Білоцерківської міської ради;

Іваненко Тетяна, учениця 7 класу Феневицького навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Іванківського району;

Бровар Тетяна, учениця 7 класу Гоголівськоїзагальноосвітньої школи I-III ступенів Броварського району;

Поплавська Катерина, учениця 7 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. В.О.Сухомлинського Броварської міської ради;

Гірман-Фоміна Ніна, учениця 8 класу Баришівського НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Баришівської районної ради;

Хоменко Анастасія, учениця 8 класу Комунального закладу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Миронівської районної ради;

Глушак Ольга, учениця 8 класу Черняхівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Кагарлицького району;

Малишко Олексій, учень 8 класу Стовп’язького навчально-виховного об’єднання «Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради;

Бурда Анастасія, учениця 8 класу Козинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівського району;

Лисенко Вікторія, учениця 9 класу Жуківського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дитячий садок» Згурівської районної ради;

Заремба Катерина, учениця 10 класу Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради;

Пасічна Ярослава, учениця 10 класу Черняхівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Кагарлицького району;

Лепесій Вікторія, учениця 10 класу Григорівської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Обухівської районної ради;

Кононець Роман, учень 10 класу Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

Потапчук Анастасія,  учениця 11 класу Боярського академічного ліцею «Лідер» Києво-Святошинського району;

Мойсеєнко Ірина, учениця 11 класу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-IIIступенів № 3 – ліцей» Обухівської міської ради;

Дурицький Сергій, учень 11 класу КЗ КОР «Переяслав –  Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот».

Вітаємо наших переможців!

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER