con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Юні науковці Київщини святкують перемогу

Деталі

Копия DSC 0 925Потужна  команда юних науковців та інтелектуалів Київщини успішно представила область на III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який відбувся 2-7 травня 2019 року Києві.

Детальніше: Юні науковці Київщини святкують перемогу

Устьянцева Валентина Дмитрівна

Деталі
УстьнцеваУстьянцева Валентина навчається у Бориспільському НВК «Гімназія «Перспектива». ЇЇ життя вихором закрутилось навколо біології, напевне, у 9 класі, коли вона змогла, прикладаючи зусилля, пройти на обласну олімпіаду. Але там зайняла ІІІ місце. Саме тоді Валентина зрозуміла, для того щоб пройти на республіканський рівень потрібно бажання, воля і знання. Тому за допомогою свого вчителя – Нагаєвої Лідії Михайлівни, батьків і себе самої почала заглиблюватися в біологію.

Детальніше: Устьянцева Валентина Дмитрівна

Леготіна Діана Вадимівна

Деталі
ЛеготінаЛеготіна Діана Вадимівна, учениця 11 класу Козинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миронівського району (відділення: екології та аграрних наук, секція: агрономія) зайняла ІІІ місце. «Гарним стимулом для мене є адекватна конкуренція. Мене надихають чиїсь вміння, здібності, можливості. Мені подобається вчитися в людей, удосконалюватися. Намагаюся робити це постійно і у всьому. Захоплююсь психологією, гадаю, що базові знання з цієї науки має отримувати кожен, оскільки це один з факторів успіху.

Детальніше: Леготіна Діана Вадимівна

Градова Діана Сергіївна

Деталі
ГрадоваГрадова Діана Сергіївна, учениця 9 класу Рокитнянського районного ліцею (відділення: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція: фольклористика) зайняла ІІІ місце.

Детальніше: Градова Діана Сергіївна

Бабенко Тарас Олександрович

Деталі
БабенкоБабенко Тарас Олександрович - випускник Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива»-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів». За час навчання в школі брав участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах, здобував призові місця, нагороджувався грамотами за особливі успіхи у навчанні. У 2016 році на випускному святі отримав сертифікат на отримання стипендії міського голови за перемогу в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Детальніше: Бабенко Тарас Олександрович

Леськів Олександр Андрійович

Деталі
ЛеськівУчень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-МАН» (відділення: технічних наук, секція: інформаційно-телекомунікаційні системи та технології) зайняв І місце.

Детальніше: Леськів Олександр Андрійович

Кульчіцька Ірина

Деталі
Кульчицька ІринаКульчіцька Ірина - почесний член Малої академії наук учнівської молоді Таращанського району, а справжнім вікном у світ науки для неї стали заняття гімназійного осередку Малої академії наук України. Одинадцять років шкільного життя Ірини промайнули в стінах Таращанської гімназії "Ерудит". Вона була щорічним учасником різноманітних олімпіад та конкурсів, а свій шлях у Малій академії наук розпочала ще в 9 класі і зразу захопилася дослідницькою роботою.

Детальніше: Кульчіцька Ірина

Петриняк Анна

Деталі
ПетринякПетриняк Анна - учениця 9 класу Рокитнянського районного ліцею. Переможець ІІ обласного етапу (І місце) та призер ІІІ Всеукраїнського етапу (ІІ місце) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення – Хімії та біології, секція – Психологія). З дитинства дівчинка росла допитливою та цілеспрямованою. Спочатку на відмінно навчалась у школі, а потім перейшла до ліцею, де за своїм навчанням і громадською діяльністю стала лідером у класі та  навчальному закладі.

Детальніше: Петриняк Анна

Боковенко Лариса Ігорівна

Деталі
БоковенкоЛариса Ігорівна Боковенко народилась у Житомирській області, але згодом переїхала до Київської області. Зараз проживає у селі Новосілки Києво-Святошинського району. Лариса з раннього дитинства дуже любила природу, особливо їй подобалось вирощувати і вивчати рослини. Вона любила спостерігати за світом рослин, читати пізнавальні книжки та дивитись передачі. Саме таку допитливість примітила в Ларисі вчитель біології та хімії Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олена Леонідівна Фоміна. 

Детальніше: Боковенко Лариса Ігорівна

Горобець Андрій Миколайович

Деталі

S7mto w9sccГоробець Андрій Миколайович народився в селі Яхни,  Миронівського району Київської області 27 червня 2000 року.

Батько -  Горобець Микола Олександрович,  мати - Горобець Раїса Миколаївна працюють в ТОВ "Агромарс".

Детальніше: Горобець Андрій Миколайович

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER