Конференція з питань моделювання «розумних» пристроїв «STEAM House»

steam-house 2Педагоги Київщини - 5 координаторів та керівників гуртків наукового відділення «Комп’ютерні науки» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» - стали учасниками конференції з питань моделювання «розумних» пристроїв «STEAM House», яка відбулась у Києві, на ВДНГ. Організатором заходу є Державна наукова установа Міністерства освіти і науки України «Інститут модернізації змісту освіти».

steam-house 4

Предметом обговорення на конфеернції стала STEM-освіта як освітній бренд та виклик сучасності, порівняння освітніх середовищ на прикладі шкіл Україн та Фінляндії. Педагоги активно долучилися до панельної дискусії «STEАM: реінжиніринг системи освіти», а також дізналися, як стати учасником гри «STEAM House».
Всі учасники конференції отримали сертифікати.

steam-house

steam-house 3