con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Профільні наукові школи: мотивуємо учнів до наукових пошуків

Деталі

 DSC0293Мала академія наук учнівської молоді продовжує проведення обласних профільних наукових шкіл спільно із закладами вищої освіти України.

Зокрема, 4 грудня 2019 року на базі Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана відбулась зустріч у рамках наукової профільної школи з економіки «Актуальні проблеми та новітні напрями наукових досліджень у науковому відділенні економіки для учнів-членів Малої академії наук із Київської області та педагогів закладів загальної середньої освіти – наукових керівників учнівських науково-дослідницьких робіт у науковому відділенні економіки. До присутніх з вітальним словом звернулася координатор наукового відділення економіки, методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Олена Бойчук та презентувала систему роботи Малої академії наук учнівської молоді та напрями роботи у науковому відділенні економіки.

 DSC0346


Для учасники заходу було проведено наукові майстер-класи від інститутів, факультетів і кафедр КНЕУ, також учасники заходу мали змогу відвідати аудиторії, кафедри та комп’ютерні класи, в яких відбувається навчання, ознайомилися з роботою науково-практичних центрів та лабораторій, які діють на базі КНЕУ.
Учні мали змогу поставити запитання і отримати відповіді щодо особливостей навчального процесу на різних економічних спеціальностях, можливостями студентів під час проходження стажування в державних установах, національних та міжнародних компаніях та про перспективи, які відкриваються перед випускниками.

DSC 0729


06 грудня 2019 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся екскурс у світ науки для близько 70 юних шанувальників фізики та педагогів-наукових керівників учнівських науково-дослідницьких робіт.
З вітальним словом до юних дослідників звернувся Володимир Козирський, директор навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Він відзначив, що фізика – надзвичайно цікава сфера наукового пізнання. У виробництві всіх предметів, які оточують вас, найважливішу роль зіграли досягнення фізики. У наш час ця наука активно розвивається. Відкриття, зроблені в цій галузі, можуть невпізнанно змінити життя людини. І зробити ці винаходи належить вам – молодому поколінню.

Директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Минзар запросила старшокласників до участі в заходах і проектах, які проводяться спільно із закладами вищої освіти України в рамках STEM-проекту «Профільна наукова школа» та соціально-освітнього проекту «Відкриваємо світ науки разом». 

Визначитися із напрямом наукових досліджень допомогли науковці НУБіП України, які мотивували дітей досліджувати енергетику в житті та побуті, познайомили з напрямами сучасних досліджень у галузі фізики та астрономії (Анатолій Відьмаченко – професор кафедри фізики НУБіП України, доктор фізико-математичних наук, академік Академії наук вищої школи України); енергозбереження та використання поновлювальних джерел енергії – перспективний напрям розвитку енергетики України (Валерій Горобець, завідувач кафедри теплоенергетики, доктор технічних наук, професор); роботи і автоматизацію в побуті та на виробництві (Віталій Лисенко, завідувач кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка, доктор технічних наук, професор). 

DSC 0811

Як проводяться дослідження на практиці, діти ознайомилися під час екскурсій до лабораторій інституту під час мотиваційно-навчального практикуму.
Учням продемонстрували кілька ро6856780755бототехнічних комплексів і систем та мікропроцесорної техніки. З потенційними можливостями проведення досліджень у галузі фізики старшокласників ознайомили у більше десяти лабораторіях інституту енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП України. Юні дослідники отримали значний багаж інформації щодо можливих досліджень і познайомилися з науковцями, які зможуть надати кваліфіковану допомогу в перших наукових пошуках.

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER