con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Всеукраїнський семінар-практикум МАН України на Київщині

Деталі

DSC 0411Надзвичайно інтерактивним та комунікативно насиченим став Всеукраїнський семінар-практикум «Формування компетентностей та персональних цінностей особистості учнів-членів МАН наукового відділення філософії та суспільствознавства», проведений спільно з НЦ "Мала академія наук України". Протягом трьох днів – з 29 по 31 жовтня – учасники семінару – методисти МАН з різних областей України, як одна злагоджена команда, працювали в рамках теми семінару спільно з науковцями провідних закладів вищої освіти України, обмінювалися досвідом, а на дозвіллі насолоджувалися мистецтвом.

DSC 0422 выава

Привітала учасників заходу Оксана Мережинська, завідувач лабораторії суспільних і гуманітарних наук Національного центру «Мала академія наук України».

DSC 0379


Під час відкритої коуч-студії досвідом роботи МАН Київщини, зокрема у науковому відділенні філософії та суспільствознавства, особливостями моделювання сучасного науково-освітнього простору Київського обласного територіального відділення МАН України аудиторію семінару ознайомили Світлана Минзар, директор, та Ольга Терехова, заступник директора КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

DSC 0459 ррр


Презентація освітнього простору літніх профільних тематичних змін для обдарованої учнівської молоді відбулась на базі Володарської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату II-III ступенів – Центр реабілітації, яка протягом декількох років гостинно приймає влітку табір МАН. Таку ж гостинну, теплу атмосферу створили в закладі і для гостей з усієї України, які продовжили знайомство з колегами піл час тимбілдинг-тренінгу.

DSC 0474 ип


Другий день Всеукраїнського семінару-практикуму був максимально насиченим та інформативним. Представникам обласних територіальних відділень МАН з усієї України надали можливість ознайомитися з цікавою формою роботи – обласним філософським симпозіоном, який відбувся на базі КВНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів». Разом з юними філософами Київщини педагоги занурилися в проблеми гендеру в суспільних науках.

 

DSC 0543 пп

DSC 0555

Продовженням інтелектуального спілкування стала багатовекторна ментор-студія «Актуальні проблеми формування наукових компетентностей у процесі досліджень у галузі суспільних наук». Ментори студії – науковці, цікаві особистості – надали учасникам семінару безцінний багаж інформації для роздумів, планування та організації роботи з дітьми у секціях наукового відділення філософії та суспільствознавства. 

DSC 0590

Ментори студії:
 Отраднова Олеся, заступник декана з наукової роботи та міжнародної діяльності юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, професор:
 Джінван Парк, почесний професор Кйонсанського національного університету (Південні Корея), засновник міжнародної організації «Мережа Філософії для дітей країн Азії та Океанії»;
 Кравченко Юлія, методист лабораторії суспільних та гуманітарних наук Навчально-виховного центру НЦ «МАНУ», експерт з методики «Філософія для дітей», кандидат філософських наук;
 Ліпін Микола, провідний науковий співробітник відділу філософсько-методологічних проблем інноваційного розвитку людини Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат філософських наук, доцент;
 Крайнікова Тетяна, професор кафедри соціальних комунікацій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор наук із соціальних комунікацій;
 Терехова Любов, методист відділу навчально-виховної роботи НЦ «МАНУ», кандидат філософських наук.

DSC 0656


Щоб подарувати гостям з України не тільки радість від наукового спілкування, а й насолоду від пізнання культури та мистецтва Київщини, було організовано екскурсію до Державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України, прогулянку містом Біла Церква. Поціновувачі мистецтва Мельпомени насолодилися виставою «Примадонни» Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П. К. Саксаганського.

75443131 2494806030738813 5507411863303880704 o - копия

Кульмінацією динамічного, насиченого Всеукраїнського семінару-практикуму для методистів обласних МАН України стала церемонія вручення сертифікатів, подяк Національного центру «Мала академія наук учнівської молоді».
За три дні семінару всі його учасники та організатори стали єдиною командою однодумців! Дякуємо всім, хто долучився до заходу, поринув в атмосферу пізнання!

DSC 0528

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER