МАН Василькова: "науковий" сезон відкрито

Копия сч мявм6У Васильківському міському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася міська установча сесія для членів наукових товариств, під час якої переможці минулорічного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук проводили майстер-класи з написання та підготовки до захисту наукових проектів.

м ивяами

Серед таких учнів були вихованки гуртків ЦДЮТ: Романенко Дарина, Мірошніченко Анна, Боровик Анастасія, а також учні загальноосвітніх закладів міста: Савченко Валерія, Мельничук Серафіма.
Методист науково-методичного центру Байда Л.С. проаналізувала результати конкурсу за минулий навчальний рік, а директор ЦДЮТ Слободянюк Т.А. побажала цьогорічним учасникам нових відкриттів та перемог у конкурсі.

5 чясм

Учасників заходу привітав ансамбль Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея», в кулуарах, за чаєм старшокласники та педагоги ділилися планами на майбутнє, бажаючі мали змогу зробити знімки у фотозоні.
Тож науковий сезон розпочався!

2апмав

4 сячм