МАНівці Київщини навчалися у Всеукраїнській осінній школі «STEM MAS.UA»

Копия IMG 20190914 153926Юні дослідники Київщини новий навчальний рік почали цікаво і продуктивно. У вересні діти плідно навчалася на Всеукраїнській осінній школі «STEM MAS.UA», яка відбулась на базі санаторію-профілакторію ПАТ «Дніпроспецсталь» м. Запоріжжя.

У складі команди області – вихованці гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності (технічні науки)» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»: Горюнова Ярослава, Литвин Юлія, Некрутенко Софія, учні Клавдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка. Старшокласників запросили на навчання як переможців Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник» у номінації «Технік-Юніор».

IMG 20190915 132612

Діти опановували методику динамічного моделювання та проводили практичні заняття застосуванням цієї методики, виконували запропоновані проєкти, знайомилися із застосуванням наукової фотографії на засадах STEM-освіти, щовечора проводили астрономічні спостереження зоряного неба та знайомилися з можливістю використання астрофотографій для виконання дослідницьких робіт. Учні брали участь у майстер-класах, тренінгах з фізики та астрономії тощо.

IMG 20190915 201943

Команда Київщини виборола перше місце на Фестивалі учнівських проєктів «Методика динамічного моделювання як підґрунтя навчання на засадах STEM-освіти». За результатами навчання слухачі отримали сертифікати та дипломи переможців різних змагань.

IMG 20190918 172441

Нових вражень і позитивних емоцій додалося і на дозвіллі: під час пішохідних прогулянок та екскурсій, зокрема екскурсії на острів Хортицю та до музею «Мотор Січ».