Фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху

Національний центр «Мала академія наук України» з 4 по 7 жовтня 2019 року проведе Фестиваль шістдесятництва та дисидентського руху. Для участі у фестивалі необхідно до 28 серпня 2019 заповнити онлайн-анкету учасника за посиланнням: https://forms.gle/qggXqX8PEgZbitV28

Мета фестивалю: популяризація знань серед шкільної молоді про науковців, письменників, режисерів, акторів, художників, дизайнерів, композиторів, які сформували рух опору радянській системі засобами культури. Цільова аудиторія: діти 12-16 років, учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти.
Фестиваль відбудеться в Києві. Відібраним кандидатам надійде запрошення до 4 вересня на електронні адреси, зазначені в анкеті.
Витрати на проживання, харчування учнів, роздаткові матеріали, екскурсії під час заходу покриваються організаторами.

Додаткова інформація за електронною адресою за телефоном (097) 9314276, Віталій Кравченко.