con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Науково-дослідницький бум у таборі МАН

Деталі

7мчсм14 липня в таборі для обдарованих дітей Київщини – справжній науково-дослідницький бум! Юні дослідники стали учасниками інтерактивних лекторіїв, мотиваційно-навчальних тренінгів та цікавих практикумів, які провели науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Білоцерківського національного аграрного університету.


Під час інтерактивних лекторіїв діти ознайомилися з роботою та обладнанням метеомайданчиків, дізналися, як прогнозують погоду. Зацікавилися ерудити й напрямами досліджень у галузі географії, такими як геоурбаністика, фотограмметрія, дистанційне зондування Землі, агрометеорологія.

1мчв

Із юними дослідниками в науковому відділенні наук про Землю працювали науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка: Шевченко Ольга Григорівна, доцент кафедри метеорології та кліматології географічного факультету, кандидат географічних наук та Кривець Ольга Олександрівна, старший науковий співробітник лабораторії гідроекології та геохімії географічного факультету, кандидат географічних наук.

2мчм


МАНівцям, які захоплюються біологією, різноманітні форми роботи запропонували науковці Білоцерківського національного аграрного університету. Так, під час іхтіологічного практикуму під керівництвом Присяжнюк Наталії Михайлівни, доцента кафедри іхтіології та зоології екологічного факультету, кандидата ветеринарних наук юні дослідники, озброївшись пінцетами, власноруч виготовляли препарати та вивчали їх під мікроскопом. Діти досліджували біологічні та морфологічні ознаки риб, визначали їх вік, виявляли паразитів.

6смчм

Юні дослідники наукового відділення аграрних наук обговорили основні морфологічні особливості зернобобових культур та окреслили сільськогосподарські перспективи їх вирощування разом з Федоруком Юрієм Васильовичем, доцентом кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин агробіотехнологічного факультету БНАУ.

4смч


Під керівництвом Ященка Сергія Андрійовича, асистента кафедри загальної екології та екотрофології екологічного факультету БНАУ діти визначали чисельність комах на одиницю площі біотопу та окреслювали найбільш поширені види для даної місцевості.

8смчм


У другій половині дня допитливі дослідники та ерудити проявили й інші свої таланти у конкурсно-розважальній програмі «Mr&Mrs CAMP». Дружні, творчі, романтичні та стильні хлопці та дівчата третьої профільної зміни для обдарованої учнівської молоді «Тріумф успіху- 2019» дійсно тріумфували. Адже виступи представників команд були дійсно креативними і цікавими, хоча й часу на підготовку у дітей було обмаль.
Браво юним талантам Київщини!

9смч

10смчч

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER