con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

МАН відкриває нові таланти

Деталі

1 - копия аспУ таборі для обдарованих дітей Київщини не збавляють обертів. Навіть навпаки – 13 липня третя тематична зміна талановитих і енергійних дітей області з головою поринула у круговерть насиченого табірного життя. Кожного дня в таборі – нові знайомства і безліч заходів, об`єднаних спільною темою.

1смыв


Другий день зміни юні біологи, хіміки і географи працювали у Language School. Для спілкування з дітьми було запрошено кваліфікованих фахівців, які працювали з дітьми в сучасних інтерактивних форматах, зокрема, проводили ігри «About myself», комунікативний квест «Speaking club», workshop, евристичну бесіду. Language School у таборі МАН – чудова нагода вдосконалити свої мовні навички та поспілкуватись англійською мовою.

2сыф


Як засвідчив досвід, навчання, передбачене кожного дня в роботі табору, не втомлює дітей. Навіть навпаки, юні інтелектуали з радістю спілкуються з викладачами, науковцями провідних закладів вищої освіти. Це стимулює їх допитливий розум і мотивує до реалізації власних науково-дослідницьких здібностей.

3ссав

4сывсывс


Після навчання енергія юності, інтелекту і креативу у таборі зашкалює... На хвилі позитиву 13 липня відбулося потужне свято з нагоди відкриття третьої тематичної зміни, під час якого діти довели, що вони надзвичайно творчі і товариські, а їхнє коло захоплень просто вражає!

5ртапр

6ипвап

7аавыа

8аыав

9 вапмва

10 апвап

11мап

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER