МАН відкриває нові таланти

1 - копия аспУ таборі для обдарованих дітей Київщини не збавляють обертів. Навіть навпаки – 13 липня третя тематична зміна талановитих і енергійних дітей області з головою поринула у круговерть насиченого табірного життя. Кожного дня в таборі – нові знайомства і безліч заходів, об`єднаних спільною темою.

1смыв

Другий день зміни юні біологи, хіміки і географи працювали у Language School. Для спілкування з дітьми було запрошено кваліфікованих фахівців, які працювали з дітьми в сучасних інтерактивних форматах, зокрема, проводили ігри «About myself», комунікативний квест «Speaking club», workshop, евристичну бесіду. Language School у таборі МАН – чудова нагода вдосконалити свої мовні навички та поспілкуватись англійською мовою.

2сыф

Як засвідчив досвід, навчання, передбачене кожного дня в роботі табору, не втомлює дітей. Навіть навпаки, юні інтелектуали з радістю спілкуються з викладачами, науковцями провідних закладів вищої освіти. Це стимулює їх допитливий розум і мотивує до реалізації власних науково-дослідницьких здібностей.

3ссав

4сывсывс

Після навчання енергія юності, інтелекту і креативу у таборі зашкалює... На хвилі позитиву 13 липня відбулося потужне свято з нагоди відкриття третьої тематичної зміни, під час якого діти довели, що вони надзвичайно творчі і товариські, а їхнє коло захоплень просто вражає!

5ртапр

6ипвап