Стартувала третя зміна тематичного табору МАН

4 - копияКожен фініш – це, по суті, старт... Як і в літньому оздоровчому тематичному таборі для обдарованих дітей Київщини, де 12 липня закінчилася друга тематична зміна і почалася третя – для учнів-членів МАН наукових відділень наук про Землю, хімії та біології, екології та аграрних наук.

1 лл

Знайомство з табором для дітей відбулося під час квесту «Start Smart». Разом з вожатими юні дослідники завзято виконували цікаві завдання на різних локаціях, вчилися працювати в команді.

2си

День МАНівців пройшов під девізом «Nice to meet you»! Команди малювали власні емблеми, герби, вигадували девізи та працювали над своїми газетами.

9ивпвп

Творчу діяльність у таборі чергували з активними іграми на футбольному, волейбольному та баскетбольному майданчиках Володорської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації.

3тн

Власне, саме перший день табору – найбільш важливий і відповідальний як для вожатих, так і для дітей. Адже всі заходи цього дня: квест, гра «Making Vibs», відкриття табірної спортивної олімпіади «Citius. Altius. Fortius», конкурсно-розважальна програма «Moving On» – спрямовані на згуртування команд, знайомство дітей з розпорядком табору і налаштування на динамічну хвилю творчості та наукових пошуків, дружби і нових відкриттів.
Попереду ще багато цікавого!

4иа

5иии