con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Завершення другої тематичної зміни табору МАН – епогей емоцій!

Деталі

6 - копияПерегорнуто ще одну сторінку МАНівського календаря: відбулося закриття ІІ літньої табірної зміни «TRIUMPH of SUCCESS – 2019». І слід зазначити, що день завершення тематичної зміни – це найбільш емоційний день у таборі МАН!

1


На святі з нагоди закриття зміни стримані і серйозні юні науковці відділень фізики й астрономії, економіки й математики, технічних і комп’ютерних наук перетворилися на ліричних, емоційних, жагучих акторів, поетів, танцюристів, співаків, ведучих, здатних підкорювати наші серця.

2 аанг


Зі сцени табору діти дарували вдячним глядачам український танок і чуттєве танго, латиноамериканські мотиви і незрівнянний вальс, популярні молодіжні хіти українською та англійською мовами…Зала сяяла посмішками і гуділа від овацій.

4 олорлор

Позитиву додало і спілкування біля святкового багаття. 

5 тдтодло

За традицією табору МАН, найбільш активні і креативні учасники зміни зранку, у день від`їзду, отримали заслужені нагороди.

6 рапаоа


Найбільш зворушлива та емоційна – остання година в таборі. Посмішки крізь сльози, слова вдячності, дружні обійми, улюблена бельгійська полька... Сповнене щирістю спілкування надовго залишиться теплим спогадом у серцях дітей і педагогів.

8 мрпапр


П`ять днів табірної зміни промайнули, як мить, – яскрава і незабутня. Тут і там чути: «Подзвони мені». А ще: «Побачимося на профільній школі, на конкурсі-захисті МАН…». Як тут не згадати меседж «МАН об`єднує кращих!». До нових зустрічей!

9 рсрв

10 сарпа

3 паорп

7 арпао

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER