Зустріч з наукою у таборі МАН

3 - копияПерегорнуто ще одну сторінку в історії літнього оздоровчого тематичного табору для обдарованих дітей Київщини. 4 липня юні МАНівці стали учасниками літературознавчого інтерактивного практикуму, пленеру з мовознавства, наукової та літературної студії.

DSC 0802 р

Діти вивчали особливості нумізматики та опановували методологію проведення історико-краєзнавчих розвідок разом з Олександром Потильчаком, завідувачем кафедри джерелознавства спеціальних історичних дисциплін факультету історичної освіти Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, доктором історичних наук, професором.

На основі відеоматеріалів МАНівці опановували історичну правду і міфи на прикладі Київщини періоду українського визвольного руху та нацистської окупації. Обговорювали ці питання юні історики з Сергієм Бурлакою, провідним редактором краєзнавчо-методичної роботи централізованої бібліотечної системи м. Біла Церква, кандидатом історичних наук.

Цікаві інтерактивні форми роботи і корисний практичний матеріал для МАНівців у науковому відділенні мовознавства підготували Вікторія Ігнатенко, завідувач кафедри романо-германської філології та перекладу та Ірина Волинець, викладач Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу. Корисною для всіх було й спілкування з інструкторами-волонтерами Товариства Червоного Хреста України.

Шанувальники літературного слова сповна проявили свої таланти під час роботи літературної студії Любов Завіщаної, координатора наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді». Безперечно, кожному було приємно відчути в собі поетичну жилку, написати – можливо, вперше – власний поетичний твір.

DSC 0886

Навчання в таборі вдало поєднується з відпочинком та креативними формами дозвілля. Цього дня діти відпочивали на пляжі поблизу табору. Сонце, вода, волейбол – чудовий коктейль, який стовідсотково забезпечив всіх гарним настроєм, зарядом бадьорості і бажанням працювати над вечірньою програмою табору.

DSC 0884

Власне, до цієї програми діти готувалися протягом дня. І як результат – ввечері актову залу табору зривали овації, феєрверки позитивних емоцій: на сцені обирали Mr.& Mrs. CAMP! Щоб вибороти бажаний титул, кожна з п`яти команд табору МАН підготувала одну пару. Дівчина і юнак, як справжні актори, розігрували фрагмент з відомого кінофільму, відповідали на каверзні запитання, виконували різні завдання. Такі різні, але однаково цікаві та харизматичні пари завоювали симпатію глядача і прихильність журі. Отож, у підсумку всі вони отримали нагороди в номінаціях.