Відбулося урочисте відкриття табірної зміни МАН «TRIUMPH of SUCCESS-2019»

DSC 0604 - копияСплески енергії юності і креативу, нові знання, знайомства і враження… Все це було 3 липня в обласному літньому профільному тематичному таборі для обдарованих дітей Київщини, який наразі гостинно приймає понад 130 дітей у Володарській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті II-III ступенів – Центр реабілітації.

DSC 0597 п

Цього року в літній табір МАН приїхало багато дітей, які тільки починають свій шлях у якості дослідників – шанувальників науки. Але є й такі, хто в проектах та конкурсах, таборі МАН не вперше. За словами дітей, вони з нетерпінням чекали початку змін. Адже тут – особлива атмосфера комфорту й невимушеності, позитиву і дружби. Над створенням такої атмосфери не покладаючи рук трудяться педагогічні працівники табору, колективи КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» та Володарської СЗШ-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації.

DSC 0556 рр

3 липня сприятливий мікроклімат у таборі створювали професійні психологи, які провели з дітьми психологічний тренінг із формування комунікативних умінь і навичок, психологічну імітаційну гру «Код успішної особистості», менторський практикум з внутрішньої мотивації, мотиваційно-психологічний фішбоун «Комунікативні вміння як складова успіху юного дослідника МАН», інтерактивне заняття «Як взяти себе під контроль. Секрети саморегуляції». Діти з цікавістю долучалися до нових, цікавих форм роботи, з азартом включалися в діалог, «засипали» фахівців запитаннями.

DSC 0593 и

Здавалося, запалу МАНівців не буде кінця. Особливо, коли почався творчий блок програми. Діти взяли участь у фоточеленджі, працювали над створенням емблем своїх команд, а також готувалися до надважливої події у таборі: урочистого відкриття табірної зміни «TRIUMPH of SUCCESS-2019».

DSC 0625 пап

DSC 0643 11в

І свято вдалося на славу! На сцені свої таланти продемонстрували як діти, та і вожаті. Виявилось, що юні МАНівці цікавляться не тільки наукою. Вони вміють і люблять співати, танцювати, малювати, грати на музичних інструментах. А також вони надзвичайно творчі. Та, безперечно, діти ще не раз переконають всіх у цьому.
Як і годиться, надзвичайний день завершився надзвичайною розважальною програмою «GET GROOVY»!

DSC 0627 рр

DSC 0646 аа