МАНівці Київщини на міжнародній науковій конференції

Копия viber image 2019-05-24  09.43.34У кінці травня в мальовничому селі Колочава, що на Закарпатті, відбулася ХХІ Міжнародна наукова конференція «Астрономічна школа молодих вчених». Щорічно конференція збирає талановитих молодих науковців не тільки з України, але й інших країн світу.
Пишаємося, що на конференції такого рівня свої доповіді презентували Лисенко Олександр на Противень Олег, представники Київського обласного територіального відділення МАН, учні ОНЗ Щасливський НВК Бориспільського району.

Незважаючи на те, що вони навчаються лише у 9 класі, юні науковці провели власні дослідження й успішно виступили із доповідями «Дослідження еволюції поглядів на природу гравітації» (Лисенко О.) і «Протистояння США та СРСР в космічній «галузі 1946 – 1991 років» (Противень О.). «Це круто», – кажуть їх однокласники. «Це такий шанс», – кажуть батьки. «Це приклад того, що наполеглива робота завжди дає результат», – переконані вчителі.

viber image 2019-05-24  09.40.03
Конференція організована географічним факультетом Ужгородського національного університету, кафедрою аерокосмічної геодезії Національного авіаційного університету, Українською астрономічною асоціацією, Громадською спілкою «Союз планетаріїв України». Її мета – сприяти науковим дослідженням учнів, студентів та аспірантів у галузі астрономії, космонавтики, геодезії та поширювати знання, які формують у молоді науковий світогляд.

viber image 2019-05-24  09.43.34
Сашко та Олег – єдині школярі на міжнародній конференції, під час якої власні доповіді представляли доктори і кандидати наук, аспіранти та студенти. Хлопці дуже хвилювалися, адже виступати перед такою аудиторією – велика відповідальність. Але все вдалося якнайкраще.
По закінченню конференції, організатори заходу зробили учасникам безцінний подарунок – екскурсію до перелини Карпат озера Синевір.
Дуже сподіваємось, що наші учні стануть постійними учасниками подібних конференцій.

viber image 2019-05-24  09.36.22