con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Екскурсія – подорож «Від козака до захисника»

Деталі
IMG 20171010 133706 HDRЦікаву екскурсію-подорож «Від козака до захисника» здійснили учні–члени Київського обласного територіального відділення МАН зі своїми однокласниками, учнями 10-11 класів Фастівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – Центр військово-патріотичного виховання «Гарт». Захід відбувся напередодні особливої дати – 14 жовтня.

Детальніше: Екскурсія – подорож «Від козака до захисника»

Флешмоб «Прапорові барви України»

Деталі
День прапора 017 122 серпня 2017 року міська Білоцерківська бібліотека №2 гостинно відчинила двері для допитливих дослідників, що цікавляться питаннями історії державотворення, становлення новітнього українського суспільства і пам’ятає подвиги людей, які виборювали незалежність України. Історично склалося, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують небесну блакить та працелюбність українців.

Детальніше: Флешмоб «Прапорові барви України»

Український внесок, український подвиг, українське бачення...

Деталі
d0qimdhknSkЗвертаючись до теми Другої світової війни — теми, яка залишається вкрай болючою для українського народу, можна на перший погляд стверджувати, що вже все начебто сказано, все вивчено, все доведено. Але... ХХ століття до сьогодні нараховує чи не найбільше білих плям у дослідженні тих чи інших історичних подій. Не виняток й історія Другої світової війни, дослідники якої вже й у столітті ХХІ надають нам нові й нові факти — свідчення тих страхітливих подій.

Детальніше: Український внесок, український подвиг, українське бачення...

Національно-визвольні змагання в Україні 1917-1922 рр.: здобутки та прорахунки в науково-культурному розвитку

Деталі

20170421 10371521 квітня 2017 року вихованцями гуртків Київської обласної Малої академії наук «Пошук» та «Юний дослідник» було проведено науково-практичну конференцію на тему: «Період національно-визвольних змагань в Україні 1917-1922 рр.: здобутки та прорахунки в науково-культурному розвитку», приурочену до столітнього ювілею Української революції. Захід відбувся в приміщенні Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха.

Детальніше: Національно-визвольні змагання в Україні 1917-1922 рр.: здобутки та прорахунки в...

День українського добровольця

Деталі
День добровольцяУ цьому році  в Україні вперше відзначають День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

Детальніше: День українського добровольця

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER