con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Свято юних талантів у таборі МАН

Деталі
Літо 2017 - 14 день 51Цікавим і незабутнім став теплий день 04 липня 2017 року у таборі МАН на базі Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату. Із самого ранку на подвір’ї затишного закладу звучали речівки, вітання, розцвітали усмішками дитячі голоси. Ранковий айсбрейк, участь у психологічному тренінгу, аква-сієста, спортивні конкурси і змагання, а  ще спогади про насичені цікаві дні другої профільної навчально-тренувальної зміни для обдарованої учнівської молоді Київської області у таборі МАН.
 
Яскравим калейдоскопом незабутніх подій і цікавих заходів згадувалось манівське літо юним математикам і інформатикам, фізикам і астрономам, технікам та економістам. Але головною подією цього дня стало театральне свято «Мельпомена запрошує», девізом якого став вислів: «Театр – фрагмент життя у світлі  рампи». Незвичайне свято театрального дійства юних талантів Київщини розпочалося в актовій, святково прикрашеній  залі.На авансцені промовистий напис «Мельпомена запрошує!», а за кулісами стривожені актори плей-бек театрів, юні науковці, які готуються презентувати себе у ролі акторів.
Літо 2017 - 14 день 48
Шість міні-вистав, шість щемливих історій, шість театральних композицій на актуальні теми сьогодення представили манівські загони: «Точки і зв’язки», «Віра», «Помічай», «Подаруй життя», «Ангел війни» та «Щастя бути батьками». Це вистави-сповіді, це щира розмова із глядачем про те, що завжди треба допомагати людям, які цього потребують; про те, що найменші дрібниці можуть зберегти життя людині; про те, що з будь-якої ситуації є вихід, головне-залишатися Людиною; про те, що вбиті на війні-це сини і батьки, яких дома чекає родина; про те, яке щастя бути батьками. Нікого в залі не залишили байдужими юні обдарування, вражаючи своєю акторською та режисерською майстерністю.
Літо 2017 - 14 день 54
Юних науковців привітала та подякувала за незабутній вечір Минзар Світлана Анатоліївна, в.о. директора Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді». Із щирими словами до дітей звернувся директор оздоровчого табору Анатолій Іванович Косовський, який подякував їм за незабутні хвилини у таборі. Учнівська талановита молодь Київщини вкотре довела свою унікальність і неповторність, а також той факт, що найзрозумілішою та найпоширенішою мовою, яка не потребує перекладу і є зрозумілою для всіх – є мова дружби, адже кордонів між серцями немає. Завершила відпочинок дітей розважальна шоу-програма «Ватра дружби» - вечірня дискотека, тепле вогнище та дружні пісні, які назавжди запам’ятаються манівцям, які створюють сузір’я юних науковців!
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER