con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Літо манівське 2017 продовжується!

Деталі
Літо 2017 - 10 день 2Насичене манівське літо для обдарованої учнівської молоді Київщини. на базі Володарської санаторної школи-інтернату 01 липня  2017 року розпочався з інтерактивного цікавого заходу – ранкового айсбергу, який зарядив манівців потужною енергію на весь день. Продовженням стала спортивна естафета «Козацький гарт», у якій брали участь усі охочі до пригод діти. І нарешті, водна сієста на пляжі, де у спеку можна охолодитися у річці, розважитися та весело і з користю провести час.
 
Після обіду юні дослідники взяли участь у інтерактивних іграх на згуртування загонів, які допомогли їм навчитися працювати в команді, довіряти та допомагати один одному. Найцікавіше чекало дітей ввечері – квест- подорож «Euro go tour» та євро-паті «Україна-це Європа». Такі заходи допомагають зміцнити патріотичний дух молоді. На завершення цікавого дня відбулося «Асорті вражень» –уже традиційний вечір, завдяки якому діти запам’ятають ці дні назавжди.
Літо 2017 - 10 день 22
Ще довго не стихали дружні юначі голоси… У колі нових друзів, чуйних вожатих вирувало веселе табірне життя. Хай буде їм сонячно і затишно, комфортно і весело. Літо манівське продовжується!
 
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER