Табір МАН знову об’єднав юних науковців

IMG 953329 червня 2017 року на базі Володарської санаторної школи-інтернату I-III ступенів розпочалася друга зміна профільних навчально-тренувальних змін для обдарованої  учнівської молоді Київської області, учасниками якої стали 180 юних науковців фізико-математичного, економічного, технічного та комп’ютерного наукових відділень Малої академії наук України. Перший день манівського літа для юних обдаровань пройшов під девізом: «Табір МАН об’єднує кращих».

Під час інтерактивної екскурсії табором Go-квест «Кемп Бридж» діти ознайомилися з правилами та традиціями, висловили свої очікування щодо перебування в таборі. Цікава, змістовна прогулянка в стилі квесту стала приємною несподіванкою для новоприбулих. Свіже повітря, літнє сонце та дружня атмосфера – що може бути краще?
20170619 092226
Друга половина дня розпочалася відкриттям спартакіади «Сходження до Олімпу» та проведенням спортивних змагань, орієнтованих на співпрацю в колективі та формуванням командної поведінки. Ввечері кожен учасник табору мав змогу поділитися своїми захопленнями та розказати про свої таланти під час гріи з елементами тренінгу «Запрошуємо у Friendzone».
IMG 20170619 144337
День став насиченим та захоплюючим. Він підтвердив очікування дітей та допоміг переконатися в тому, що МАН- це велика дружня сім’я, яка об’єднує кращих.