Першу зміну «Інтел Хвилі –2017» завершено

Літо 2017 - 7 день 1925 червня 2017 року відбулася урочиста церемонія вручення нагород «Інтел Хвиля –2017» обдарованим дітям Київщини, що відпочивали в таборі МАН у Володарській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті. На цю подію із нетерпінням чекали усі учасники табірної зміни, адже вона стала своєрідним підсумком семи коротких, але таких яскравих днів профільної суспільно-гуманітарної зміни табору Малої академії наук.

Кожен з юних обдаровань, учасників літнього табору, був достойним претендентом на отримання нагороди, адже наполегливою працею та прагненням до самовдосконалення вони щодня доводили, що «три кити»: розум, творчість і краса, є фундаментом розвитку та становлення нової творчої еліти України. І ось  нагородження… Поважні гості, схвильовані номінанти, публіка, музика, і, звичайно, вона – червона доріжка Оскара. Звучать урочисті позивні, і починається нагородження. І не просто нагородження, а беззаперечне визнання поважною манівською спільнотою, до якої увійшли близько 200 талановитих юнаків і дівчат, учасників першої табірної зміни МАН саме визначених номінантів.
Літо 2017 - 7 день 17
Статуетку «Інтел Хвиля – 2017» отримали найрозумніші, найерудованіші, найкреативніші учасники манівського табору. Серед юних науковців володарами нагороди стали ті, без яких не проходили цікаві зустрічі і змагання, конкурси і вікторини, екскурсії і походи, наукові дебати і тренінги, незабутні  спортивні баталії, музикально-розважальні вечори. Наче в калейдоскопі перемішалися в спогадах всі прожиті тут дні, повні незабутніх вражень і приємних несподіванок.
Літо 2017 - 7 день 3
Почесну місію вручення нагород виконали  в.о. директора Малої  академії наук учнівської молоді Минзар Світлана Анатоліївна; директор Володарської  загальноосвітньої  санаторної школи-інтернату Косовський Анатолій Іванович та Некраш Тетяна Вікторівна, заступник директора. Першу зміну «Інтел Хвилі –2017» завершено… Жаль розлучатися з новими друзями, прикро, що так швидко промайнула перша зміна. Але манівське літо продовжується. На наступні дві профільні зміни прибудуть обдаровані школярі Київщини, що мають хист до математики, фізики, біології, економіки, інформатики. То ж їм і передає естафету перша хвиля гарячого манівського літа! До нових зустрічей!