con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Юні манівці на зустрічі з Мельпоменою

Деталі
Літо 2017 - 6 день 16Манівське літо-2017 продовжується… І з кожним табірним днем стає все цікавіше і цікавіше, загадковіше і неповторніше. Здається, наче саме літо допомагає учням-членам  Малої  академії наук виявити свої надпотужні здібності не лише у галузі тієї чи іншої науки, а й проявити свої таланти в різних сферах мистецтва і культури. Доказом цього стало магічне театральне дійство «Мельпомена запрошує», яке відбулося 24 червня 2017 року у першій профільній зміні для обдарованих дітей Київщини на базі Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату.
 
Унікальні драматичні твори малих театральних жанрів, які було представлено кожним із шести загонів, зачарували майстерністю юних акторів та глибиною сюжетних композицій. За власними сценаріями кожен загін створив і майстерно зіграв на сцені міні-виставу на актуальну, злободенну тему нашого життя. «Люди, яких не помічають», «Бійтеся не встигнути», «Цеглина», «Це має бути інакше», «Цінуйте час, проведений з батьками», «Хай мрії збуваються» - шість історій, шість щемливих сповідей на театральній сцені, під час яких всі присутні в залі разом з юними акторами переживали хвилюючі моменти людської байдужості чи підлості, підступності чи неуваги, нерозуміння або неправильного життєвого вибору, але частіше – надій, сподівань і перемог над собою. Дитяче театральне мистецтво оживало в образах вічної материнської любові, дитячої мрії і надії, непростих інколи стосунків з однолітками, вчило всіх небайдужих проявам турботи і доброти, відповідальності перед собою і перед совістю людською… Всі глядачі були приємно вражені акторською майстерністю юних науковців , дикторською риторикою, а також вмінням імпровізувати і  перевтілюватися. 
Літо 2017 - 6 день 25
Досвідчене журі високо оцінило акторську майстерність  юних акторів-аматорів, хоч і не легка це була справа, визначивши переможців у номінаціях: «Кращий авторський задум», «Краща режисура», «Краща командна робота», «Краща акторська гра», «Кращий музичний супровід», «Краща постановка». Гран - Прі  отримав акторська трупа  загону №2, які майстерно розкрили найважливішу тему нашого життя – батьки і діти, яскраво зігравши на сцені важливі моменти родинних стосунків. 
Літо 2017 - 6 день 27
Із завершенням магічної театральної феєрії день для юних манівців не завершився. Після отримання  солодких призів-подарунків, на всіх акторів імпровізованого театру чекав прощальний вечір «Ватра дружби». Дзвеніли молодечі голоси, зринала в небо пісня, лилася приємна мелодія. Над всім цим  у вечірнє небо  піднімалися яскраві зірочки-вогники, то палала ватра. Тепло і світло, жарти і сміх, зоряне небо – то все наше Манівське літо!!! Ми не забудем тебе ніколи, свої признання прийми від нас, чекай, до нових зустрічей!!!
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER