con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Третя літня профільна зміна відкрита! - літо 2016

Деталі
2 MG 3597 18 червня 2016 року у Володарській санаторній школі-інтернаті розпочала свою роботу третя літня профільна зміна вихованців Малої академії наук учнівської молоді, що з’їхались з усіх куточків Київської області для навчання, відпочинку, для нового і незвіданого… Щедре червневе літо відкрило двері навстіж для тих, чиї серця не знають спочинку, кому і у сни приходять цікаві наукові ідеї, встигай тільки записувати, фіксувати на папері, бо в мріях вони давно вже втілені в життя. 
 
Понад 200 обдарованих школярів зустріли табірну зміну в доброму настрої, весело, бадьоро, з усмішками на вустах, в очікуванні чогось незвичайного, таємничого і загадкового. А воно обов’язково буде, бо III літня профільна зміна особлива - це мовний табір з вивченням та поглибленням знань з англійської мови. У ІІІ табірній зміні також беруть участь талановиті діти з Луганської області.
 
Розкішний зал навчального закладу – переповнений. До свята долучилися: Семелітко В’ячеслав Іванович, кандидат педагогічних наук, доцент, професійний перекладач з англійської, французької та латинської мов; Титаренко Олена Юріївна, професор кафедри англійської філології факультету іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кандидат філологічних наук, Бендерець Наталія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, перший проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Івашина Тетяна Михайлівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри германських мов та перекладу, Парасківа Тетяна Василівна, доцент кафедри іноземних мов; Алексанян Валерій Ігорович, аспірант кафедри міжнародних відносин Київського міжнародного університету; Дзюман Наталія Петрівна, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської філології факультету іноземної філології Національного педагогічного університет імені М.П.Драгоманова; Божок Олександра Сергіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської філології факультету іноземної філології Національного  педагогічного університету імені М.П.Драгоманова; Литвин Ніна Анатоліївна, вчитель-методист Кагарлицької загальноосвітньої школи  I-III ступенів № 2 імені В.П. Дашенка, лауреат обласного конкурсу «Вчитель року».  
 
Юні науковці мали можливість взяти участь у роботі творчих лабораторій, поспілкуватися з науковцями і почути цікаві науково-практичні лекції в галузі іноземної філології, а також отримати слушні поради щодо написання науково-дослідницьких учнівських робіт. З вітальним словом до учнівської молоді звернулася Тетяна Василівна Петровська, директор Київського комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», кандидат педагогічних наук. Тетяна Василівна привітала вихованців Малої академії наук учнівської молоді з Днем Конституції України, познайомила всіх присутніх із основними напрямками діяльності МАН та побажала натхненної творчої праці в ім’я рідного народу. З вітальним словом до учнівської молоді звернувся Анатолій Іванович Косовський,  директор школи - інтернату, який привітав обдаровану молодь з початком їхнього активного відпочинку, а також побажав нових незвіданих наукових стежин, що неодмінно приведуть до гарного результату. Талановиту молодь вітали  найкращими словами старші друзі-науковці: Титаренко Олена Юріївна, Семелітко В’ячеслав Іванович, Бендерець Наталія Миколаївна, Іванишина Тетяна Михайлівна. Вітання звучали українською і англійською мовами. 
 
Лише вчора прибули в табір юні дослідники, а вже сьогодні вони розквітли своїми неперевершеними талантами, показали свої інтелектуальні знання не тільки в галузі філології, а й в різноманітних мистецьких проявах. Звичайно, їм на допомогу прийшли шановні старші друзі, що своєю невтомною працею, безмежною любов’ю до дітей зуміли розкрити такі непересічні таланти. Це працівники закладу: Некраш Тетяна Вікторівна, заступник директора, Коваль Наталія Вікторівна, заступник директора, Чала Тетяна Дмитрівна, педагог-організатор табору, а також Завіщана Любов Григорівна, методист Малої академії наук учнівської молоді, яка познайомила школярів зі здобутками навчального закладу та запросила талановиту молодь до участі у обласній літературній студії «Паростки». Ще довго не стихали дружні юначі голоси… У колі нових друзів, чуйних вожатих вирувало веселе табірне життя. Хай буде їм сонячно і затишно, комфортно і весело. Літо манівське продовжується!
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER