con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

ІІ обласна профільна навчально-тренувальна зміна для учнівської молоді - літо 2016

Деталі
Изображение 04921 червня 2016 року на базі Комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III cтупенів» відбулося  урочисте відкриття ІІ профільної навчально-тренувальної зміни для юних науковців Київщини, які є учасниками та переможцями олімпіад та різних етапів  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у відділеннях філософії і суспільствознавства; історії; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; екології та аграрних наук; мовознавства; хімії та біології. 
 
Учнівську молодь привітали: Т.В.Петровська, директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу "Мала академія наук учнівської молоді", кандидат педагогічних наук; А.І.Косовський, директор Комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів»; В.Б.Синякова,  кандидат педагогічних наук, доцент Київського національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова; В.М.Балясніков, директор Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, заслужений тренер України; А.А.Радзивіл, заступник дирекора з навчально-виховної роботи Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Г.С.Гай, член Національної спілки письменників України, лауреат літературно-мистецьких премій ім. Івана Нечуя-Левицького та ім. Григорія Косинки, висловила теплі побажання учасникам літньої школи і прочитала поезії, присвячені воїнам АТО та українському народу.
 
На святі лунали пісні та натхненні твори у виконання школярів та їхніх наставників. Перед вихованцями МАН прекрасно виступили учні з Луганщини з піснею про мир та дитинство. Закінчив цей дивовижний та неповторний вечір творчості та винахідливості талановитий співак з Макарівщини – Павло Скляров, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. Він побажав учням упевнено йти до своєї мети та втілювати найкращі мрії в реальність, а також виконав яскраві і улюблені пісні. Діти високо оцінили виконання пісень, тому під час виступу артиста всі співали і підтанцьовували. Літературно-мистецьке свято, присвячене ІІ обласній зміні ще раз всіх переконало, що на Київщині науково обдарована, творча і натхненна молодь. 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER