Закриття І табірної зміни - літо 2016

DSC 0626Для учасників І профільної навчально-тренувальної зміни, яка проводилася на базі  Комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів», непомітно промайнули сім днів. Протягом тижня юні фізики, математики, економісти, знавці комп’ютерних систем та креативні винахідники щодня брали участь у лекціях, творчих лабораторіях та в інших навчально-розважальних заходах.

Результати їх діяльності висвітлились у підсумковій науковій конференції, яка відбулась 19 червня 2016 року. Підсумкову конференцію відкрила методист Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Калініна С.Є., яка відзначила активність учнів і високий рівень пошукової та науково-дослідницької роботи учасників профільної зміни. У роботі конференції взяли участь: Салтиков Ілля, учень 10 класу Славутицького ліцею («Нетрадиційні методи розв’язань рівнянь та нерівностей з параметрами»); Болобонова Юлія, учениця 10 класу Славутицького ліцею («Чорно-білий портрет як найінтелектуальніший вид фотомистецтва»); Постернак Богдан, учень 10 класу КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» («Способи пошуку втрачених смартфонів під управлінням операційної системи Андроїд»); Чернов Владислав, учень 10 класу КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» («Анімації»); Барильченко Владислав, учень Сквирського ліцею-загальноосвітньої школи I-II ступенів («Ідея лідерства в українській національній свідомості»); Дейнека Богдан, учень 10 класу Узинської гімназії Білоцерківського району («Вплив модернізму на власну творчість»); Філіпченко Каріна, учениця Попаснянської гімназії № 20 Попаснянського району Луганської області («Мовна гра в українських анекдотах»); Гнідак Марина, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 («Математичні моделі валютних обчислень»); Герасименко Олександра, учениця 10 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 («Історія перекладу П.Кулішем Біблії»); Хренов Дмитро, учень Гірської багатопрофільної гімназії міста Гірське Попаснянського району Луганської області («Використання комп’ютерних тестів для здійснення контролю знань учнів з предметів»); Мартишко Анастасія, учениця 10 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 («Особливості поетики та філософії кохання в ліричній творчості Наталії Левицької-Холодної та Анни Ахматової»): Огородніков Юрій, учень 9 класу  Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій («Реалізація матричного криптографічного перетворення на основі «Фібоначчієвих матриць»); Крюк Назар, учень 10 класу Трипільської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівського району («Вивчення властивостей гучномовця»).

Кожний із доповідачів вільно володів знаннями про свої дослідження та намагався донести їх до своїх однодумців. Та на юних дослідників чекало ще багато сюрпризів та приємних несподіванок. Відбулося  урочисте закриття профільних навчально-тренувальних змін для обдарованої учнівської молоді літературно-мистецьким святом «Сузір’я юних науковців МАН». З вітальним словом до талановитої молоді звернулася Тетяна Василівна Петровська, директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», кандидат педагогічних наук, яка відзначила, що Мала академія наук покладає надії на юних винахідників та бажає їм нових перемог  у подальшому підкоренні вершин науки, адже учні – члени МАН є учасниками різноманітних конкурсів і виявляють творчі здібності.  Із щирими словами до школярів звернувся директор Комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Анатолій Іванович Косовський, який подякував учням за незабутні хвилини, проведені в таборі та побажав успішно працювати над новими дослідницькими проектами, щоб  зустрітися всім в наступному році. Продовжили церемонію урочистого закриття профільних змін мелодійні пісні про Україну та патріотичні вокально-хореографічні композиції.

Завершила відпочинок учнів розважальна шоу-програма «Ватра дружби» - вечірня дискотека, тепле вогнище та дружні пісні, які назавжди запам’ятаються   манівцям, які створюють сузір’я юних науковців!