Обласні профільні навчально-тренувальні зміни для учнівської молоді - літо 2016

IMG 8149У період з 13 червня по 03 липня 2016 року відбуваються обласні профільні навчально-тренувальні зміни для учнівської молоді Київщини.  А для справжнього відпочинку юних науковці та інтелектуалів гостинно відкрив двері Комунальний заклад «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III cтупенів». Понад 500 вихованців Малої академії наук учнівської молоді, які цікавляться дослідженнями в різних галузях науки, будуть перебувати в літній школі.
У таборі для обдарованих та здібних учнів відбудуться різнопланові  заходи, спрямовані на всебічний розвиток, покращення психологічного, фізичного та емоційного стану. Наукова еліта Київщини примножить свої знання, зустрічаючись із науковцями з провідних університетів України: Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова; Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»; Білоцерківського національного аграрного університету, Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ ВМУРоЛ «Україна» та  Комунального  вищого навчального закладу  Київської обласної ради  «Академія неперервної освіти».

14 червня відбулося урочисте відкриття І профільної навчально-тренувальної зміни для обдарованої учнівської молоді Київської області (наукове відділення технічних наук, комп’ютерних наук, математики, фізики й астрономії, економіки, наук про землю). 180 учасників і переможців інтелектуальних і творчих конкурсів зібралися в таборі, до них приєдналися цього року обдаровані діти Луганщини, яких господарі зустріли щирими оплесками.
Юних науковців привітала В.Б.Рогова,   директор  департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Віра Борисівна  побажала  юним дослідникам високих успіхів у науковій діяльності,  нових відкриттів і винаходів на благо України, гарного відпочинку та нових знайомств.

На урочистій церемонії відкриття профільних навчально-тренувальних змін зі словами привітання виступила Т.В.Петровська,  директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», кандидат педагогічних наук, яка наголосила, що  Мала академія наук учнівської молоді й надалі буде сприяти розвитку учнівської молоді, адже в сучасному суспільстві дуже важливо мати міцні знання, щоб бути активними в житті своєї країни. Зі словами настанови та найкращих побажань виступив директор КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» А.І.Косовський.

Цікавим був виступ кандидата педагогічних наук, доцента Білоцерківського національного аграрного університету Семілетка В’ячеслава Івановича, який привітав винахідників англійською мовою. А кораблик під назвою «Бригантина» уже вирушав в похід. На сцені – справжні артисти, танцюристи і співаки, читці і актори. Капітан корабля встигав лише віддавати команди. Пасажири були неперевершені у своїй мандрівці. Діти разом з вожатими на чолі з педагогами-організаторами Т.Д.Чавою та І.В.Мостовенко представили дивовижну програму: зі сцени лунали пісні, авторські вірші, музичні композиції.

Всі гості були приємно вражені розмаїттям дитячих талантів. У святковому концерті взяли участь творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості смт. Володарка, які представили свої мистецькі виступи. Та яскравим подарунком для МАНівців став виступ талановитого співака, фіналіста  5 сезону шоу програми «Х Фактор» Владислава Ульянича, який нікого не залишив байдужим. Попереду в дітей у таборі насичені культурно-дозвіллєві та навчально-пізнавальні програми: протягом семи днів діти будуть задіяні в різноманітних конкурсах, турнірах, круглих столах, спортивних змаганнях, концертах, науковці читатимуть для дітей лекції, проводитимуть тренінги, практичні заняття з математики, інформатики, фізики, астрономії та економіки. Психологи підготували для учнів навчальні тренінги. Для всіх змін передбачені пізнавальні екскурсії. Головне завдання літніх шкіл – об’єднати дітей за інтересами, дати можливість активно та продуктивно провести час у колі однодумців, гармонійно поєднати навчальний процес та відпочинок.

Щасливого плавання «Бригантино», попутнього вітру та  «сім футів під кілем»!