con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Обласні профільні навчально-тренувальні зміни для учнівської молоді

Деталі

IMG 6180У період з 23 червня по 05 липня 2015 року проходять обласні профільні навчально-тренувальні зміни для учнівської молоді Київщини. Понад 500 вихованців Малої академії наук учнівської молоді, які цікавляться дослідженнями в різних галузях науки, будуть перебувати в літній школі. У таборі для обдарованих та здібних учнів відбудуться різнопланові  заходи, спрямовані на всебічний розвиток, покращення психологічного, фізичного та емоційного стану. Наукова еліта Київщини примножить свої знання, зустрічаючись із науковцями з провідних університетів України: Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова; Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»; Білоцерківського національного аграрного університету, Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ ВМУРоЛ «Україна» та Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

16 червня відбулося урочисте відкриття І профільної навчально-тренувальної зміни для обдарованої учнівської молоді Київської області (наукове відділення технічних наук, комп’ютерних наук, математики, фізики й астрономії, економіки). 180 учасників і переможців інтелектуальних і творчих конкурсів зібралися в таборі на базі Комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат».

Юних науковців привітала В.Б.Рогова, в.о. директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Віра Борисівна  побажала юним дослідникам високих успіхів у науковій діяльності та нових відкриттів і винаходів на благо України.

На урочистій церемонії відкриття профільних навчально-тренувальних

змін зі словами привітання виступила Т.В.Петровська,  директор Київського обласного комунальногопозашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», кандидат педагогічних наук, яканаголосила, що  Мала академія наук учнівської молоді й надалі буде сприяти розвитку учнівської молоді, адже в сучасному суспільстві дуже важливо мати міцні знання, щоб бути активними в житті своєї країни. Зі словами настанови та найкращих побажань виступив директор КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» А.І.Косовський.

Після урочистої частини розпочався концерт. Діти разом з вожатими на чолі з педагогами-організаторами Т.Д.Чавою та А.М.П’яткун представили дивовижну програму: зі сцени лунали пісні, авторські вірші, музичні композиції.

Попереду в дітей у таборі насичені культурно-дозвіллєві та навчально-пізнавальні програми: протягом семи днів діти будуть задіяні в різноманітних конкурсах, турнірах, круглих столах, спортивних змаганнях, концертах, науковці читатимуть для дітей лекції, проводитимуть тренінги, практичні заняття з математики, інформатики, фізики, астрономії та економіки.Психологи підготували для учнів навчальні тренінги. Для всіх змін передбачені пізнавальні екскурсії. Головне завдання літніх шкіл – об’єднати дітей за інтересами, дати можливість активно та продуктивно провести час у колі однодумців, гармонійно поєднати навчальний процес та відпочинок.

Більше фото>>

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER