con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

День пам’яті жертв голодоморів. Пам'ять, що рятує

Деталі

8457236291огаДень пам'яті жертв голодоморів – щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.У 2019 році цей день припадає на 23 листопада. Цього дня в Україні та світі відбудуться інформаційно-просвітницькі кампанії, жалобні заходи. Плануючи та організовуючи заходи з ушанування жертв Голодомору 1932-1933 років та масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років, пропонуємо враховувати матеріали, надані Українським інститутом національної пам'яті.

Детальніше: День пам’яті жертв голодоморів. Пам'ять, що рятує

МАН мобільний: проведено менторстудію для учнів Фурсівської ОТГ

Деталі

IMG 7331«Відкрий цікавий світ науки разом з МАН» – кредо колективу КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді». Кожного дня ми захоплено розповідаємо про наукові відкриття, залучаємо учнів області до кола юних дослідників. 14 листопада на базі Пищиківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фурсівської ОТГ проведено менторстудію «Актуальні проблеми наукових досліджень учнів – членів Малої академії наук учнівської молоді: напрями, перспективи, виклики».

Детальніше: МАН мобільний: проведено менторстудію для учнів Фурсівської ОТГ

Досліджуємо сучасні тренди відновлюваної енергетики

Деталі

IMG-805aea3b78d694f96d1748d325495c8e-VВідновлювані джерела енергії стали предметом обговорення учасників навчального тернінгу, який відбувся на факультеті електроенерготехніки та автоматики НТУ «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського». Юні МАНівці, учні Клавдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. О.Рибалка, ознайомилися із сучасними трендами відновлюваної енергетики.
Завідувач кафедри відновлюваних джерел енергії, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НАН України С.Кудря ознайомив дітей із сучасним станом та перспективами розвитку відновлюваної енергетики в Україні, перевагами деяких видів енергії.

Детальніше: Досліджуємо сучасні тренди відновлюваної енергетики

Конференція з питань моделювання «розумних» пристроїв «STEAM House»

Деталі

 

steam-house 2Педагоги Київщини - 5 координаторів та керівників гуртків наукового відділення «Комп’ютерні науки» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» - стали учасниками конференції з питань моделювання «розумних» пристроїв «STEAM House», яка відбулась у Києві, на ВДНГ. Організатором заходу є Державна наукова установа Міністерства освіти і науки України «Інститут модернізації змісту освіти».

Детальніше: Конференція з питань моделювання «розумних» пристроїв «STEAM House»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів

Деталі

 

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова у листопаді – грудні ц.р. проводить VІ Всеукраїнську Олімпіаду з філософії для школярів з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до творчого, креативного і критичного мислення.

Детальніше: Запрошуємо до участі у Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER