con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Історія

Деталі


Мала академія наук учнівської молоді – це профільний позашкільний навчальний заклад, основним напрямом діяльності якого є дослідницько-експериментальний, що передбачає залучення вихованців (учнів, слухачів) до роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також виявлення, розвиток і підтримку обдарованої молоді, створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду, організації змістовного дозвілля.
Рішення про створення Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» з метою забезпечення інтелектуального розвитку молодих громадян, реалізації здібностей дітей і учнівської молоді, підготовки їх до активної діяльності в галузі науки та сприяння самовизначенню в майбутній професії прийняла Київська обласна рада п’ятого скликання у 2010 році.
Мала академія наук підпорядковується департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.
Головна мета створення Малої академії наук учнівської молоді: пошук, відбір, розвиток і підтримка творчих, здібних та обдарованих школярів, прищеплення любові до науково-дослідницької діяльності в різних галузях науки.
Територіальне відділення Малої академії наук України в Київській області об’єднує 25 районних та 12 міських відділень, які координують роботу наукових об’єднань учнів (секцій, гуртків).
Діяльність Малої академії наук учнівської молоді спрямована на підвищення якості навчально-виховного процесу у дослідницько-експериментальному напрямку, створення належних умов для забезпечення подальшої творчої та дослідницької роботи юних науковців з високим рівнем культури. Участь вихованців у науково-дослідницькій, експериментальній, конструкторській та винахідницькій роботі розширить їхній науковий світогляд, позитивно вплине на набуття навичок самостійної роботи, дасть можливість бути активними у житті своєї країни.

Мала академія учнівської молоді
Позашкільна освіта для дітей 
Всі напрямки об’єднує знаннями.
До відкриттів і сонячних ідей
Веде життя новими сторінками.
 
Позашкільна освіта, щоб прийти
На конкурси досліджень і турніри,
Щоб взяти участь і перемогти,
Тому що твій учитель в тебе вірить.
 
До НТУ летять ясні думки,
Надійна зміна швидко підростає.
У класах МАН ідуть шкільні роки,
Навчальний заклад учнів зустрічає.
 
Мала академія учнівської молоді – 
У світі науки яскрава весна.
Мала академія учнівської молоді – 
У творчих проектів нові імена.
 
                                     Т.В.Петровська

Дочірні категорії

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER