con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Реформація в Європі і її подальший вплив на розвиток європейської історії

Деталі
DSC0452217 та 21 березня 2017 року вчителем історії Бондаренко Галиною Богданівною було проведено захід «Реформація в Європі і її подальший вплив на розвиток європейської історії» для вихованців гуртка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» «Юний дослідник» який знаходиться на базі НВК «Ковалівська гімназія» Київської області, Васильківського району». 31 жовтня 2017 року світ відзначатиме 500 річницю початку Реформації в Європі. 
 
Реформація – широкий суспільний, антифеодальний та антикатолицький рух у Західній Європі цілями якого були “виправлення” офіційної доктрини римо-католицької церкви, перетворення церковної організації, перебудова взаємин церкви і держави. Стурбовані моральним і політичним спадом папства, моральним розкладанням духівництва, багато богословів і священики намагалися зсередини встановити авторитет і чистоту католицької церкви. Однак Церква не хотіла визнати необхідність Реформації.
DSC04536
Папство шалено боролось з будь-яким проявом єресі. Але інквізиція так і не змогла придушити дух обурювання проти римо-католицької церкви. Усе більше і більше росла ворожість селян до церкви як найбільшому землевласнику. Європейські монархи, погляди яких були спрямовані на величезне церковне майно, заохочували цей дух невдоволення та непокори. Головним вогнищем європейської Реформації у XVI столітті стала Німеччина. Пізніше воно перекинулося на інші західноєвропейські країни започаткувавши нові протестантські течії і напрямки. DSC04546
Мета заходу: формування самосвідомості учнів, виховання любові до оточуючого, ближніх, терпимості та толерантного ставлення до різних релігійних конфесій, течій та напрямків, шанобливе ставлення до традицій народів світу. В ході заходу дітьми було переглянуто комп’ютерну презентацію «Реформація в Німеччині», прослухано історію виникнення та поширення Реформації, переглянуто фрагменти художнього фільму Еріка Тілля «Лютер», порівняно різні протестантистські течії, обговорено вплив реформації на розвиток європейської та світової історії.  
DSC04510
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER