con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Екскурсія «Історичний Львів»

Деталі
SAM 2141Львів є одним з найкрасивіших і колоритних міст України. Місто Лева здатне порадувати туристів прекрасною архітектурою, мощеними бруківкою вулицями, креативними ресторанчиками з прекрасною кухнею, широким вибором оригінальних сувенірів і дуже теплою і доброзичливою атмосферою. Львів - це шматочок Європи в Україні, форпост західної цивілізації, який першим в країні реалізує багато прогресивних нововведень. 
 
10-12 червня 2016 року для вихованців гуртка «Юний дослідник» Київської обласної малої академії наук учнівської молоді, який працює на базі Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району, було організовано екскурсію до міста Львів. Метою проведення екскурсії було ознайомлення гуртківців з історичною спадщиною міста. Екскурсія розпочалась з видів центральних міських вулиць, які є візитною карткою Львова. У цьому плані Львів володіє збереженою історичною забудовою. Львів увібрав в себе колорит різних культур і епох, які дуже гармонійно сплелися тут у єдину і дуже виразну картину. У центрі міста учні побачили дуже багато різних монументів та архітектурних пам'яток. 
SAM 2266
Вихованці відвідали центральну площу Ринок, на якій розміщено 45 будинків, кожен з яких має свою історію. Площа Ринок була славна колись, славна вона і тепер, – тут знаходяться знаменита Криївка, Копальня кави, музей Історії та знаменита Ратуша, піднявшись на яку можна споглядати історичну частину міста як на долоні. В межах Старого міста учні оглянули Костел єзуїтів (XVII ст.), – першу пам’ятку стилю бароко у Львові. Інтер’єр храму вражає своєю неповторністю: тут можна побачити монахів ордену “Товариства Ісуса”, чорний саркофаг, що оздоблений дивним символом, настінні розписи XVIII ст. та багато іншого. Те, як виглядав Львів у XVIII ст. можна розгледіти на одній із фресок храму. Поряд знаходиться пам’ятник козакові Івану Підкові, що своїми неймовірними подвигами викликав захоплення у сучасників. 
SAM 2431
Особливою романтикою овіяні підземелля середньовіччя, які збереглися у Львові. Старі камені – свідки не однієї події і таємниці. Місто мало що приховувати на своєму довгому життєвому шляху. Підземні кімнати купців, просторі підземелля палаців і монастирів, підземелля аптеки-музею, підземелля палацу графів Любомирських, підземелля домініканського монастиря. Методист Київської обласної малої академії наук учнівської молоді Олена Леонідівна Фоміна відмітила, що Львів надзвичайно сподобався учням і запам’ятався своїм теплом, привітністю і цікавим історичним минулим.
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER