con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Виховний захід «Голокост – лихо століття» у Фастівському ліцеї-інтернаті за участю гуртківців

Деталі
IMG 333527 січня у різних країнах світу вшановують пам'ять жертв Голокосту. Українці згадують загиблих в Бабиному Яру. Це - День віддання належної шани жертвам масових розстрілів, переважно євреїв, у 1941–1943 роках, здійснюваних німецьким окупаційним командуванням під час Другої світової війни. Пам’ятаючи про події, які викликають глибоке співчуття до жертв трагедії, вихованці гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Київської обласної малої академії наук учнівської молоді на базі КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» провели виховний захід для учнів 8-9 класів. Ініціювала та очолила проведення заходу – вчитель історії, керівник гуртка Наталія Віталіївна Шапошник.
 
Захід розпочався з виступу учнів 9 Б класу, які розповіли про страшні події, що відбулися в урочищі Бабин Яр у 1941 році. Гуртківці розповіли багато маловідомих фактів про Голокост в цілому і в Україні зокрема. Матеріали були підібрані членами гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності». На заході також було продемонстровано рідкісний документальний фільм про трагедію Голокосту у Таращанському районі Київської області - «Крик чорнозему», який люб’язно надала учням заступник з науково-дослідницької роботи Божко Інна Григорівна. Завдяки цьому фільму, присутні мали змогу почути про страшні події тих часів від очевидців. 
IMG 3341
Керівник гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності», вчитель історії Наталія Віталіївна Шапошник розповіла учням про поняття «шовінізм» та «толерантність» і закликала учнів бути терпимими до представників інших рас та народів. Її розповідь викликала у присутніх багато цікавих запитань, на які в ході дискусії діти отримали відповіді.
IMG 3328
Фінальною частиною заходу стала хвилина мовчання за невинно страченими. Керівник гуртка Київської обласної малої академії наук Наталія Віталіївна Шапошник відзначила важливість заходу, насамперед для формування в учнів почуття гуманності та толерантності у міжнаціональних відносинах, власної відповідальності за гідне життя прийдешніх поколінь.
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER