Акція «Посади дерево»

03333У наш час все більш актуального значення набувають заходи, спрямовані на покращення стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території. Озеленення є складовою частиною загального комплексу заходів щодо планування, забудови і впорядкування території. Воно має величезне значення в житті людини та певним чином впливає на навколишнє природне середовище.

У рамках екологічного виховання 8 квітня 2015 року у Володарському ліцеї учасниками гуртка "Науковець" було проведено акцію "Посади дерево".
Акція «Посади дерево» під керівництвом керівника гуртка «Науковець» Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Смілянської Т.А. стала традиційною, тому проводиться щорічно навесні.

Цього року учні ліцею вирішили посадити вишні. Гуртківці активно включилися в роботу: викопували ямки для дерев, саджали саджанці та поливали їх.
Усі учасники залишилися задоволеними виконаною роботою, а особливо одинадцятикласники, адже вони залишили пам'ять про незабутні роки, проведені в стінах Володарського ліцею.
Зелені насадження прикрасять територію ліцею та сприятимуть вихованню бережливого ставлення до природи.