con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

ТРЕНІНГ «КОНСТРУЮВАННЯ МОДЕЛЕЙ РОБОТА»

Деталі

Изображение 00302.04.2015 року на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій для вихованців гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності з робототехніки» Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» був проведений тренінг «Конструювання моделей робота».

Олена Валеріївна Самойлова, керівник гуртка, розповіла учням про робота Mindstorms NXT з датчиками різних типів. Під час ознайомлення з новим матеріалом, учні побачили відео-фрагменти, на яких показано функціонування роботів різних типів.

Изображение001

 

IMG 20150408 083859У практичній частині тренінгу вихованцям було запропоновано завдання: «Придумати моделі робота, які можна використати у сучасному побуті». Вихованці із задоволенням пропонували моделі, спільно обговорювали їх переваги та недоліки, доречність використання. Також присутні глядачі з інших класів мали змогу потримати в руках та запустити на виконання завдання зібрану модель робота-машинки, що самостійно рухається, шукає чорну смугу за допомогою датчиків ультразвуку, а потім сигналізує про це.

По закінченню тренінгу Олена Валеріївна підвела підсумки та запропонувала вихованцям обрати тему роботи гуртка на наступне заняття.

У ході проведеного тренінгу гуртківці дізнались про призначення датчиків робота Mindstorms NXT, отримали можливість поміркувати щодо моделей, які можна застосовувати у побуті, запропонували моделі над якими будуть працювати на наступних заняттях (робот-прибиральник та робот-сигналізація).

Подібні заходи дають можливість учням побачити область застосування ІТ технологій у різних галузях економіки та промисловості, спонукають до генерації ідей для нових проектів.

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER