ПОСАДИ СВОЄ ДЕРЕВО

IMG 5346

Земля - не рабиня наша, а мати.
Сонце - не вітчим, а рідний батько,
Ліси - наші брати, річки - сестри.
Дощі, вітри, сніги - добрі гості.
А ми на своїй планеті - не тимчасові мешканці, а мудрі господарі!

08 квітня 2015 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №6, в рамках двомісячника санітарної очистки, озеленення та благоустрою міста, відбулася весняна акція «Посади своє дерево».

Активну участь у проведенні заходу взяли учні молодших та старших класів школи. До них долучилися вихованці гуртка «Юний дослідник», що діє на базі Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» (керівник Т.В. Омельченко, учитель української мови та літератури).

IMG 5309

На урочистому відкритті заходу вихованці гуртка продемонстрували молодшим школярам елемент зустрічі весни у слов’ян. Вони виконали веснянки, адже з ними було пов’язане і цвітіння природи, і надія на майбутній урожай.

IMG 5459

З давніх-давен дерево – це символ життя, символ розвитку. На попередніх заняттях гуртка юні науковці вивчали символіку різних дерев, які висаджували наші предки біля своїх осель, а тепер мали змогу власними руками посадити молоді пагінці біля тієї домівки, що дала їм путівку у знання. У знак відданості Батьківщині, діти пов’язали свої деревця синьо-жовтими стрічками.

Адже як приємно буде учням, повернувшись через декілька років у школу, побачити своє деревце, яке квітує і буяє у всій своїй красі.