Науково-практичний семінар «Організація і проведення експерименту під час написання науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук України»

418 березня 2015 року на базі Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» відбувся науково-практичний семінар «Організація і проведення експерименту під час написання науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України». На заході були присутні вчителі біології навчальних закладів міста, вихованці гуртка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» «Юний дослідник» та учні НВК «Гімназія «Перспектива».

Завдання науково-практичного семінару:
• ознайомлення з методологією та методами наукового дослідження та алгоритмом написання науково-дослідницької роботи;
• вироблення умінь проведення експериментальної частини дослідження;
• вироблення умінь узагальнення отриманих результатів та формування висновків на їх основі;
• оволодіння алгоритмом написання та оформлення наукової роботи;
• оволодіння вмінням публічної презентації наукового дослідження.

Керівник гуртка «Юний дослідник», вчитель біології Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива», практичний психолог Нагаєва Л.М., головний організатор заходу вказала розвиток позашкільної освіти та її значення для обдарованої учнівської молоді.

Учасники заходу були ознайомлені з організацією науково-дослідницької діяльності учнів, особливостями написання, оформлення та представлення наукової роботи.

Після теоретичної частини семінару на учнів та вчителів чекала експериментальна частина. Було відпрацьовано методику екстракції молекули ДНК з різноманітних субстратів.

Наприкінці заходу до учасників семінару звернулася методист Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу Мала академія наук учнівської молоді» Бурчак О.А., яка відзначила важливість досліджень для юних науковців та представила сайт Київської обласної Малої академії наук учнівської молоді.

Захід пройшов у творчій атмосфері, учасники отримали приємні враження, позитивні емоції та нові знання.

Більше фото>>