У світлі науки

SAM 5346Наука може бути не лише пізнавальною, а й розважальною!
До такого висновку прийшли учні наукового товариства «Ерудит» Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які стали учасниками захоплюючого науково-пізнавального інтерактивного шоу «Науковий вибух».

13 березня 2015 року для юних науковців, за сприяння Малої академії наук учнівської молоді, було проведено пізнавальний захід з рядом цікавих експериментів. Певний навчальний курс з природничих дисциплін: хімії, фізики, біології та географії дітям було запропоновано засвоїти в ігровій інтерактивній формі.

Захід розпочався з блоку «хімія», де на учнів чекали цікаві досліди. Особливо сподобались досліди з використанням сухого льоду, який за зовнішнім виглядом нагадує звичайний лід. Проте сухий лід, як відомо, це твердий вуглекислий газ (CO2), отриманий при низьких температурах, близько −79 °C. За звичайних умов відбувається сублімація сухого льоду, тобто він переходить у газоподібний стан, минаючи рідку фазу. Сьогодні діти стали свідками яскравих дослідів із замороженим вуглекислим газом: морозяний подих, холодний окріп, димові бульбашки, казковий туман та інше. Блок «Фізика» включав в себе експерименти з люмінесценцією, а також оптичними ілюзіями. Блоки «Біологія» та «Географія» були проведені у вигляді цікавої вікторини, де учні змогли показати свої знання, а також дізнались багато нового про природу та визначні місця України.

Методист Малої академії наук учнівської молоді О.Л. Фоміна відзначила, що у результаті такого науково-пізнавального заходу кожна дитина не просто набуває багато цінних наукових знань та вмінь, а і випробовує себе, удосконалює комунікативні навички, що якнайкраще допоможуть долучитись до неосяжного світу природничих наук.

Більше фото>>