Літературно-музична композиція «Світова велич українського поета Т.Г. Шевченка»

DSC02332Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Тому, 5 березня 2015 року, напередодні річниці народження Великого Кобзаря, на базі Бориспільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Костянтина Могилка відбулася літературно-музична композиція «Світова велич українського поета Т.Г. Шевченка». У заході взяли участь учні навчального закладу та гуртківці Малої академії наук учнівської молоді Київської області.

З вітальним словом до учасників звернулася організатор заходу – вчитель вищої категорії, вчитель української мови та літератури Юріна Людмила Петрівна: «Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну».

З піснею «Це моя Україна» виступив вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості міста Борисполя, лауреат багатьох творчих конкурсів, соліст Швачко Дмитро. Надзвичайно цікавими та повчальними були поставлені інсценізації із життя Тараса Григоровича Шевченка та його творів. Музичною цікавинкою заходу став виступ з бандурою однієї з учениць, яка виконала пісню «Думи мої, думи…» та хореографічні композиції танцювального ансамблю школи.

DSC02324

Діти читали вірші Шевченка, вшановуючи пам’ять Великого Кобзаря. На завершення з піснею на слова Тараса Григоровича виступила учениця 4 класу Пружинська Марія.

DSC02326

DSC02315

DSC02317

«Кожного року ми святкуємо Шевченківські дні, але сьогодні вони значать для нас більше, ніж колись. Адже у словах цього великого поета вміщено проблеми сучасності, жага до боротьби українського народу за свою свободу. Шевченко – символ революції та віри.» - таким було завершальне слово методиста Малої академії наук учнівської молоді Бурчак Ольги Анатоліївни.

DSC02314

DSC02321

Такі заходи дарують нам віру в світле майбутнє та перемогу, адже слова Т.Г.Шевченка будуть мотивацією для подальшої боротьби за волю українського народу.