Києво-Святошинський район. Настановна конференція для юних МАНівців

аувавыам - копияПотужний старт діяльності МАНівців Києво-Святошинського району відбувся на базі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. Саме тут 11 жовтня для юних ерудитів, дослідників Києво-Святошинського району проведено настановну конференцію «Формування науково-дослідницької компетентності учня в системі Малої академії наук».

Відкрив захід Івашко Микола Миколайович, начальник відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.

тьтьсь

З вітальним словом до учасників конференції звернувся Сергієнко Володимир Петрович, директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти факультету менеджменту освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор, академік АН вищої освіти України, заслужений працівник освіти України, президент МАН Київської області.

тимьить

Працьовитий Микола Вікторович, декан фізико-математичного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України ознайомив учасників конференції з розвитком фізико-математичних наук в Україні та перспективами математичних досліджень учнів.

япвпвкм

У конференції також взяли взяли участь:
- Гринюк Тетяна Анатоліївна, кандидат географічних наук, доцент факультету природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П. Драгоманова;
- Калінін Ігор Васильович, завідувач кафедри хімії НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор біологічних наук, професор та інші науковці.

пачрп

Учні мали нагоду відвідати кафедри різних факультетів університету, познайомитися з роботою в лабораторіях, поспілкуватися з науковцями.