Кагарлицький район: відкриваємо учням можливості МАН Київщини

IMG 4099 - копия11 жовтня на Кагарличчині, в районному центрі дитячої та юнацької творчості, відбувся захід для тих, хто планує реалізувати свої науково-дослідницькі здібності в системі МАН Київщини. Учасники – учні та вчителі закладів загальної середньої освіти району – дізналися про заходи та проекти Малої академії наук, особливості участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.

IMG 4096

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Наталія Візьонок ознайомила присутніх з вимогами написання та оформлення учнівських науково-дослідницьких робіт, порекомендувала електронні джерела інформації для юних дослідників та їх наукових керівників, окреслила ефективні методи та форми наукових досліджень.

IMG 4095

Учні – переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН минулого року Владислав Мартиненко, Богдана Шкута та Хайло Наталія презентували свої науково-дослідницькі роботи, поділилися досвідом публічного захисту досліджень та підготовки до контрольної роботи.

IMG 4097

Наразі юні МАНівці Кагарличчини визначаються з тематикою робіт та працюють над власними дослідженнями.

IMG 4102