con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Настановна конференція для учнів-членів Білоцерківського районного територіального відділення МАН

Деталі

Копия DSC 0018МАН Київщини здобуває нових прихильників. 10 жовтня юні шанувальники науки – учні закладів освіти Білоцерківського району стали учасниками настановної конференції «Стратегічні напрями та пріоритети Білоцерківського районного територіального відділення МАН у 2019/2020 навчальному році», яка відбулась у залі засідань Білоцерківської районної державної адміністрації.


Зустріч відбулась у форматі інтерактивного діалогу, до якого учасників заходу запросила Зінаїда Литвин, директор Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

DSC ч 0004


Дітям та педагогам презентовано систему роботи КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», можливості МАН і перспективи участі в проєктах і заходах різних рівнів.

DSC 0мс012


Звертаючись до учнів, директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Минзар зазначила, що кежен з нас – дослідник. «З раннього дитинства щодня ми не втомлюємось шукати відповіді на різні запитання, кожен з нас – дослідник з власними ідеями і прагненнями. А реалізувати ці ідеї можна спільно з однодумцями – колективом Малої академії наук,» – зазначила Світлана Анатоліївна.

DSC 00мся34


Заступник директора КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Ольга Терехова ознайомила присутніх з методикою вибору тематики, етапами проведення наукових досліджень. Методисти закладу запросили дітей до участі в заходах в наукових відділеннях МАН.

DSC 00мя63


Саме такі зустрічі покликані запалити в дітях іскорку пізнання і віру в себе як дослідника, бажання розвиватися... Ласкаво просимо в захоплюючий світ науки!

DSC 006яч7

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER