Конституційний Суд України відкрив двері МАНівцям Київщини

IMG 1538У Конституційному Суді України відбулась наукова студія для учнів-членів Київського обласного територіального відділення МАН України: 40 старшокласників з Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. В.Сухомлинського, Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №9, Ірпінського НВО «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук», Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Вишгородського району.

IMG 1519

IMG 3131

На одному подиху пройшла для дітей екскурсія залами засідань Великої палати Суду, Сенату Суду, бібліотекою, архівом. Учні ознайомилися з роботою прес-центру, музейною експозицією, занурилися в особливу атмосферу надійності і закону.

IMG 2589

IMG 31651

Старшокласникам, які, безперечно, вже незабаром стануть рушіями й агентами змін в Україні, цікаво було послухати про історію становлення, повноваження, організацію діяльності, міжнародні зв`язки Конституційного Суду, функції Секретаріату Суду. На «десерт» для юних ерудитів підготували вікторину з питань права.

IMG 2591
Кожен учасник заходу, залишаючи величну будівлю Конституційного Суду України, тримав у руках примірник Конституції України.
За насичену та змістовну програму заходу, інтерактивні форми спілкування у рамках наукової студії дякуємо першому заступнику керівника Секретаріату Суду Бірюк Ларисі Іванівні, заступнику керівника департаменту організаційної роботи Аршевській Марині Володимирівні, предстивникам прес-служби сектору комунікацій Тетяні Супрович та Наталії Мусі.

IMG 1522

IMG 2584