ХХ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті»

IMG 20190515 094038Продовжується цікавий «марафон» до Дня науки в Україні. Так, 15-16 травня делегація Київського обласного територіального відділення МАН України взяла участь у ХХ Міжнародній науково-практичній конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті».

IMG 20190515 094242
У складі делегації – 15 вихованців гуртків та секцій наукових відділень фізики і астрономії та технічних наук – учні закладів освіти Богуславського, Згурівського, Миронівського, Переяслав-Хмельницького, Ставищенського, Обухівського районів та міст Біла Церква, Василькова, Славутича.

IMG 20190515 101449

Під час пленарного засідання учасників конференції вітали ректор Національного технічного університету «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Згуровський М.З., президент Малої академії наук України Довгий С.О., голова правління ГС «Українська воднева рада» Рєпкін О.О., завідувач кафедри відновлюваних джерел енергії КПІ ім. Ігоря Сікорського, директор інституту ІВЕ НАН України Кудря С.О.

IMG 20190515 093540
З науковими доповідями в ході роботи молодіжної секції конференції виступили юні дослідники Богуславської спеціалізованої школи №1 «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів», Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницької районної ради, Германівської гімназії та Трипільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівського району, Красилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-агротехнічний ліцей» ім. М.І.Савельєва Ставищенської районної ради, КЗ «Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3», Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, Славутицького ліцею.

Для учасників конференції було організовано відвідування політехнічного музею та екскурсія по факультетах та лабораторіях університету. У фіналі конференції юні науковці були нагороджені подарунками та іменним сертифікатом. Керівнику учнівської команди з Переяславщини  Федоренко Юрію Андрійовичу за багаторічну роботу із здібними та обдарованими учнями було вручено ювілейну медаль в честь 100-річчя Національної Академії Наук України.
Учасники отримали дипломи, тези їх виступів надруковані у збірнику тез конференції.