con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Конференція з питань моделювання «розумних» пристроїв «STEAM House»

Деталі

 

steam-house 2Педагоги Київщини - 5 координаторів та керівників гуртків наукового відділення «Комп’ютерні науки» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» - стали учасниками конференції з питань моделювання «розумних» пристроїв «STEAM House», яка відбулась у Києві, на ВДНГ. Організатором заходу є Державна наукова установа Міністерства освіти і науки України «Інститут модернізації змісту освіти».

Детальніше: Конференція з питань моделювання «розумних» пристроїв «STEAM House»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів

Деталі

 

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова у листопаді – грудні ц.р. проводить VІ Всеукраїнську Олімпіаду з філософії для школярів з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до творчого, креативного і критичного мислення.

Детальніше: Запрошуємо до участі у Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів

Профільна наукова школа в Головній астронімічній обсерваторії НАН України

Деталі

IMG-0b913f85eb24cbd72a8a4f594cafae1e-V08 листопада проведено мотиваційно-навчальний практикум в рамках STEM-проєкту «Профільна наукова школа» для учнів – членів наукового відділення фізики та астрономії. Заняття відбулося на базі Головної астрономічної обсерваторії НАН України. Участь у школі взяли близько 70 учнів – членів Київського обласного територіального відділення МАН та керівників науково-дослідницьких робіт. 

Детальніше: Профільна наукова школа в Головній астронімічній обсерваторії НАН України

X Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України»

Деталі

72185833 2480991281956752 1941400976720134144 nУ Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) відбулась X Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України». Команду Київської області представляли 6 юних дослідників, трьох з яких нагороджено дипломами III ступеня!

Детальніше: X Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє...

Стартує V Всеукраїнська Олімпіада з філософії для школярів

Деталі

Стартує VІ Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів. Терміни проведення - листопад – грудень 2019 року. Учасники - учні 8–9 класів (перша вікова група) та 11–12 класів (друга вікова група). Мова написання есе – українська. Для учнів 10–11 класів мова написання есе – англійська (рівень знання мови B2–C1). Переможець цієї групи представлятиме Україну на Міжнародній олімпіаді з філософії у Лісабоні в травні 2020 року.
Тематика олімпіади – «Особистість».

Детальніше: Стартує V Всеукраїнська Олімпіада з філософії для школярів

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER