Університет юних правознавців

на головону тлдотлотПротягом 26-28 грудня 2018 року 20 учнів-членів Київського обласного територіального відділення МАН України в секції «Правознавство» стали учасниками змістовного, насиченого, надзвичайно інформативного заходу, який відбувся на базі юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

Програма «Університету юних правознавців» включала 9 лекційних занять з матеріальних галузей права та методології написання наукових досліджень. Нові знання, інтерактивне спілкування з науковцями, консультації вчених, підготовка до ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України– все це було складовою заходу, який відбувся в рамках співпраці КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» з юридичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

IMG 1974Авторами проекту, натхненниками й організаторами, основними лекторами стали Отраднова Олеся Олександрівна, заступник декана юридичного факультету, доктор юридичних наук, професор, Мельник Роман Сергійович, завідувач кафедри адміністративного права, доктор юридичних наук, професор, Малюга Леся Юріївна, доцент кафедри трудового права та права соціального забезпечення, старший науковий співробітник юридичного факультету КНУ імені Шевченка.

Також учні відвідали Зоологічний музей КНУ імені Тараса Шевченка, криміналістичну лабораторію юридичного факультету, музей Ханенків. Напередодні Нового року незабутні враження та емоції подарувала екскурсія історичними пам`ятками Києва.
Кожен учень на короткий час відчув себе студентом найпрестижнішого факультету славетного вузу України, а додому поїхав з дипломом, подарунком, новими знаннями та бажанням якісно написати наукову роботу і перемогти у наступному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України!