con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Триває реєстрація на участь у Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів

Деталі

У листопаді – грудні ц.р. запрошуємо учнів Київщини до участі у Всеукраїнській Олімпіаді з філософії для школярів. Захід проводить Національний центр «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до творчого, креативного і критичного мислення.


Конкурсними завданнями є контрольна робота за 3 розділами філософії
(Філософія мови, Практична філософія, Філософія і Я) та філософське есе – невеликий за обсягом (від 4 до 10 сторінок) і самостійний за змістом письмовий твір з чітко вираженою авторською думкою, розгорнутий у формі розповіді з метою обґрунтування і демонстрації власної точки зору на певне явище чи предмет. Мови написання робіт – українська (8-9, 10-11 класи), англійська (10-11 класи).
Для участі в Олімпіаді необхідно до 21 листопада 2019 року включно
заповнити on-line форму за посиланням
https://docs.google.com/forms/d/1TMxsJUUcprZypMMqe8M0HIXfydvaKxQzB5PpFZf4Xk/edit
, опрацювати рекомендовану літературу, написати контрольну роботу, а також надіслати шифроване конкурсне есе на адресу Оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Матеріали для опрацювання і тему філософського есе буде розміщено на сайті http://man.gov.ua/ і на сторінці Олімпіади у Facebook: https://www.facebook.com/PhilosophyOlympiadUkraine/ та надіслано всім зареєстрованим учасникам на їх електронні адреси. Оприлюднення результатів відбудеться до 25 грудня 2019 року на сайті http://man.gov.ua/.
Урочистий збір переможців україномовної секції та призерів англомовної планується на початку лютого 2020 року. Передбачається додатковий етап написання есе (англомовна секція) – для визначення переможця, який представлятиме Україну на Міжнародній олімпіаді з філософії у Лісабоні (Португалія)
Координатори заходу:
- Легка Наталія – кандидат філософських наук, методист навчально-виховного відділу НЦ «МАНУ»(044 489-05-57, 0664380662).
- Надія Адаменко – кандидат філософських наук, заступник директора
факультету філософської освіти і науки НПУ імені М.П.Драгоманова
(0671648809).

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER