con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи

Деталі

Національний центр «Мала академія наук України» у вересні-листопаді цього року проведе Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи. Конкурс проводиться для вшанування пам’яті журналіста, політолога, Героя Небесної Сотні Сергія Кемського та з метою формування та розвитку умінь і навичок літературної діяльності учнів, підтримки талановитої молоді та творчої праці педагогів.

До участі запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти.
Умови участі в Конкурсі, вимоги до творчих робіт і критерії оцінювання викладені у Положенні про проведення Всеукраїнського конкурсу есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи.
Для участі в Конкурсі необхідно до 1 жовтня 2019 року:
- Зареєструватися за посиланням: https://docs.qooqle.com/forms/d/1bАи А8о6- RLeXtfl8dvq4ni95hk2ZwX-v4aVfo5DSOU/viewform?edit requested=true
- Написати та надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. прозове есе на тему: «І буде світ новим....»
Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учня за принципом доброчесності. Будь-які цитування та запозичення без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться.
Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад Іванов_Андрій_есе.dос).
Результати проведення конкурсу будуть розміщені на сайті Національного центру «Мала академія наук України» після 1 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також за тел.: +38 067 867 10 49 Наталія Чепурко

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER