Курс лекцій: «Хто Ми –економісти?»

Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує майбутніх абітурієнтів на курс лекцій: «Хто Ми –економісти?».
Під час лекцій учасники можуть отримати відповіді на запитання: як спланувати своє майбутнє; врахувати особисті здібності; оцінити потреби ринку роботодавців; досягти професійних успіхів у сфері підприємництва, маркетингу та міжнародної економіки, фінансів, страхування, логістики та біржової діяльності, статистики та аналітики; залишитись задоволеним обраним фахом.

Захід орієнтований на учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які активно цікавляться питаннями успішного майбутнього, готові стати професіоналами з обраного фаху, хочуть та можуть витрачати на це багато зусиль та досягати високих результатів щоб реалізувати свою мрію.
Дата та час проведення: курс лекцій буде проводитись – 27-29 березня та 4-5 квітня 2019 року, щодня з 16:00 до 17:40.
Місце проведення: м. Київ, вул. Васильківська, 90А, аудиторія 101.
Тривалість лекцій: два заняття щодня по 45 хвилин з перервою на 10 хвилин.
Як взяти участь: до 27 березня 2019 року необхідно заповнити google-форму за наступним посиланням https://qps.ru/znxhO
Реєстрація учасників у дні проведення лекцій триватиме щодня з 15:30 до 16:00 (хол економічного факультету).
Якщо Ви маєте запитання щодо умов участі у заході, пишіть за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Участь у заході – безкоштовна.

Усі учасники, які відвідують 6 лекцій та більше, отримують сертифікат учасника. Вручення сертифікатів учасника відбудеться в останній день курсу.
Що з собою мати: учнівський квиток та гарний настрій.
Навчальна програма: матеріали курсу розроблені викладачами економічного факультету, на основі багаторічного навчального, наукового та практичного досвіду. Програма курсу складається з дев’яти тематичних лекцій з економіки, які проходять у інтерактивній формі та форматі лекцій-бесід.

ПРОГРАМА КУРСУ ЛЕКЦІЙ