con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Наука може бути не тільки пізнавальною, а й дуже цікавою

Деталі
SAM 122014-15 травня 2016 року в м. Києві пройшла щорічна акція «Дні Науки». До акції активно долучились гуртківці та учні – члени Малої академії наук учнівської молоді Київщини. Сім наукових локацій в самому центрі Києва та одна виїзна екскурсія чекали в ці дні на справжніх любителів науки. 14 травня Дні науки відкрились в Національному науково-природничому музеї, Інституті біохімії, Інституті зоології, в Астрономічній обсерваторії та Астрономічному музеї. До акції також долучились представники Інституту ботаніки, Інституту гідробіології, Інституту харчової біотехнології та геноміки, кафедри біотехнології Навчально-наукового Інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету. 
 
Учні відвідали цікаві лекції, демонстрації, екскурсії, майстер-класи. Особливо нашим вихованцям сподобались малюнки на чашках Петрі, так зване мікробне мистецтво. Також можна було роздивитись дріжджі, молочнокислі бактерії, ґрунтові бактерії, як на чашках, так і під мікроскопом. Надзвичайно цікавими виявились демонстрації посівів бактерій на чашках із рук, мобільних телефонів, грошей, бактерії, що світяться в темряві тощо. Демонстрацію організували науковці Інституту мікробіології.
SAM 1257
Кольорові реакції в біохімії – що буде якщо змішати щось із чимось? Як обладнати хімічну лабораторію на кухні і що з неї можна їсти? Про все це учні дізнались під час майстер-класу в Інституті біохімії. А потім на дітей чекала екскурсія у кабінет-музей Олександра Палладіна, засновника біохімії в Україні і самого інституту. Екскурсію проводив близький друг Палладіна - Володимир Назаренко. 
SAM 1263
Надзвичайну цікавість в учнів викликали лекції: «Боротьба за житло між людиною та цвіллю» (Андрій Чуєнко), «Подорож у прихований світ» (Тетяна Булигіна), «ГМО-казки: де шукати правду про науку?» (Марічка Рибак),  «Їсти менше, щоб жити довше? Або про що розповів двадцятирічний експеримент» (Олександр Скороход), «Зміна температури: що, де, коли, навіщо?» (Ольга Меженська), «Скорочення м'язів» (Ольга Вадзюк).
SAM 1269
15 травня учнів приймали Інститут фізіології, Інститут філософії, кафедра археології та музеєзнавства історичного факультету Київського університету проводитиме екскурсії. Окрему екскурсію провели науковці з Інституту ботаніки ім. М.Г.Холодного та Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена: «Біорізноманіття весняного лісу», «Комахи травневого лісу». Екскурсія відбулась в Державному заказнику «Лісники».
SAM 1272
Методист Малої академії наук учнівської молоді Олена Леонідівна Фоміна відзначила важливість участі юних дослідників в акції «Дні науки» для розширення й поглиблення наукового світогляду. 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER