con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

Зоопарк під мікроскопом

Деталі

SAM 561326 березня, під час весняних канікул, члени шкільних наукових товариств Києво-Святошинського району, які працюють над науковими роботами у відділенні «Хімія та біологія», відвідали унікальну виставку “Зоопарк під мікроскопом”. За допомогою 30 мікроскопів, на збільшенні від 30 до 5000 разів, діти побачили справжні дива мікросвіту! Тут були мікроскопічні водорості, найменші одноклітинні тварини, мікроскопічні рачки тощо. Цікаво було бачити биття серця у мініатюрного планктону. Також учні спостерігали хімічні процеси, що відбуваються в клітині рослини, коли на неї падає світло. Неймовірно красиво виглядають під мікроскопом крила метеликів та кристалики різних речовин. Виставка супроводжувалась цікавою науково-пізнавальною інформацією про життя мікросвітів.

А ще дітям було запропоновано повчальні експерименти-лекції: дослідження слини та «змивів з рук». За допомогою спеціального мікроскопа учні побачили бактерій, що викликають карієс і клітини імунної системи, які борються з ними. А потім зробили «змиви» з рук і наочно поспостерігали, які саме бактерії живуть на брудних долонях, прослухали лекцію про їх небезпеку. Учні були надзвичайно здивовані, коли дізнались, що в нашому організмі на даний момент знаходиться в середньому 2 кг бактерій! Тільки у роті їх перебуває близько 40 0000!

SAM 5599

99431bb114e6e611

SAM 5605

Методист Київської обласної малої академії наук учнівської молоді Олена Леонідівна Фоміна відмітила, що під час екскурсії учні дізнались багато нового і були дуже здивовані, що маленькі істоти не такі прості, як раніше про них думали!

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER